Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vate222

    csendes tag

    válasz mhif #19 üzenetére

    Válasz az eddig elhangzottakra:

    Címzett: mhif

    Észerevételek

    Elöljáróban csak annyit, hogy mindenkinek köszönöm az eddigi hozzászólásokat, és köszönöm a PH-tagjainak, hogy mhif -nek ilyen türelmesen megpróbáltak segíteni...

    Azonban szeretném felhívni a figyelmet néhány dologra mindeneklőtt a bóvli jelzőre:
    [link] Itt aról van szó, hogy mhif megvásárolt postaköltséggel együtt egy ilyen webcamot, amelyet ő nem tud használni! Tehát a fent említett webcamot ő mindösszesen: 3310 Ft-ért vette, szerintem nem is olyan rossz! Ha valaki utánanéz, a néhány általam indított apróhírdetési fórumban a garira általában ezt szoktam írni: A termék teljesen új, bontatlan csomagolású DE! amennyiben nem működik, úgy kicserélem!
    Igen nem tagadom volt már ilyen, hogy egy hangfalszettnek recsegett a hátsó hangszórója, gondolom a sok szállítást nem bírta ki! A terméket azonnal saját költségemen cseréltem. Volt olyan, hogy egy srác megapta a terméket, nem tetszett neki, azonnal visszaküldettem vele és visszautaltam a pénzét.......... Szóval ezzel csak annyit szeretnék mondani, hogy senki nem mondhatja rólam, hogy a vásárlóim érdekeit nem tartom szem előtt!

    Kedves mhif vásárlóm ''kúltúrált vevői magatartásáról'' szólnék néhány szót! Mikor este hazaértem a következő fogadottaz általam indított apróhirdetési fórumban, ahol még szerettem volna termékeket eladni: ''A termék állapota: sz*r'' !
    Szóval ez nem azt jelenti, hogy ellnzem a nyílt vélemménnyilvánítást, csupán csak annyit, hogy talán egy privit megérdemeltem volna, hogy hátha meg tudjuk oldani a problémát! Gondolok itt cserére, pénzvisszafizetésre...stb. megoldásképpen! HA mindenz nem vezet sikerre, akkor be lehet írni a fórumomba és közölni lehhet a a vevőkkel, hogy ''piszkos-mocskos-gazember'' vagyok! De sajnos semmilyen előzetes megkeresés nem történt a részéről!

    Tehát kultúrált fogyasztói mgataratás ez?
    Lépések:
    1. megkapta a webcamot
    2. nem tudja használni
    3. beír a fórumba: ''sz*r''
    4. szétszedi, hátha van benne valami
    5 ''piszkos-mocskos-gazember''-nek nevez

    Nemtudom, senkinek nincs hiányérzete?

    Ír egy priviát üzenetet, netalántán egy e-mailt! Ha fontos a probléma és halszthatatlan ott a telefon!

    Gondolom elhiszitek nekem azonnal megpróbáltam volna a vásárló számára a legoptimálisabb megoldát megtalálni, aki vásárolt már tőlem az bizonyára tudja ezt!

    Szóval egy valamiben érzem magam hibásnak így ezek után:
    Bűnös vagyok, mert már csak 2-3 ilyen webcamom volt odaadtam 3310 Ft-ért+690 Ft posta áron!

    És ezúton kérek elnézést r_carlos-tól, aki még az elején 7k+ postáért vásrolta tőlem a camot! [link]

    Ebből a következő számomra a tanúlság: Ha odaadok egy jó terméket (nehogy már valaki azt mondja a TerraTec-re, hogy bóvli) olcsón az emberek az ár alapján pozicionálják a piacon és egyből bóvli jelzővel illetik!


    Mindenkit üdvözlök: Vate222 :R


    Ui.
    r_carlos: küldök neked ajándékba mégegy webcamot ma délelőtt fel is adom, mindent köszönök
    :R

Aktív témák