Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KSparrow

    senior tag

    válasz T0rnad0 #35352 üzenetére

    Jaj atyám. A Samsung mikor menő? Soha ;]
    Kár, hogy a Telenor lelőtte a 900mHz-t, saját számmal már nem menőzök a 8110-zel. Nem baj, ha valakinek van ötlete, milyen Nokiával nyomuljak a két hétben, mikor otthon vagyok..

    Sőt! Pörgessük fel a fórumot!
    Milyen telefont használjon KSparrow a két hétben, amíg otthon van? Feltételek: Ne legyen túl kommersz, pl 3310. Ne legyen csajos, azaz 7380 (bár mivel a 7280 kiesik az akku gyengesége miatt, ezt lehet bevállalom, de nem csajozni, mert nem írom be a nevét.... :D ) , 7373. Ne legyen 6310. Csak mert ne. Szép, sokan szeretik, de még van, aki használja, nem feltűnő.

    Jelenleg a listában vannak:
    e50 - Régen szerettem, csak a fém illesztés húzta a növekedő szakállam (=borosta), és túl kicsik a gombok. 1 napig akarom használni azért.
    e52 - Céges telefonom volt, a célnak megfelelt, de csak akkor használom, ha nincs jobb.
    5730 - Nem sokkal azelőtt lett meg, hogy kijöttem Németországba, így most akarom használni, de lehet hagyom, maradjon 38 perc a life timer, úgyse tud újat mutatni.
    E61 - Szerettem régen, 3 hónapig használtam is, na meg vagány nagy tepsi.
    E90 - Ó a nosztalgia, 9 hónap. Használnám, ha nem lenne ilyen batár nehéz.
    7700 - Bármennyire nagy a kísértés, NEM használom :D
    8800 - Lehet sima vagy sirocco, elegáns, csak halk és gyenge az akku. De egy estére villogni jó lehet...
    Sony Xperia P - Magenta színű, tokban is gáz kicsit, és nem akarok androidot, a cél a retró.
    Lumia 800: Talán kipróbálom, kíváncsi vagyok.

    Tuti kiesik: 9110, 9210: Szeretem, de macerás az akku, tokban kikapcsolgatnak, nem éri meg. 7700, 7600: többet ér, mint a buli, hogy használom (bár a 7600 proto-t használtam, de nem tudtam rajta írni. Ugyanezen okból kiesik a 3650 is).

    Vagyis a feltételek:
    Menjen Telenoron, tudjak rajta SMS-t írni meg telefonálni.
    Ha lehet, akkor ne egy mainstream c3 legyen, akkor már valami értelmes, mg ha régebbi is, pl 6600
    Nem feltétel:
    a multimédia: Akár kártya nélkül is, de a 808 nálam lesz, mert "zene nélkül mit érek én", meg a kamera is kell;
    a mobilnet: otthon nem lesz visszaaktiválva két hétre
    az érintőkijelző: sőt, ha lehet hanyagoljuk, vagy max rezisztív

    Várom a javaslatokat! Vétó előfordulhat, tekintetbe véve különböző hibákat, nem Telenor hálózati függőséget, nullpercességet.
    Gyűjtemény állapota: Majdnem teljes Nokia az N-és E szériával bezárólag, valmint csekély X, C, és Lumia jelenlét. Pontos állapotot nem közöltem soha, tudom. De be lehet tájolni, hogy 380-390 db körül van összesen, képek pedig a téma összefoglalóban, melyek segítik a tájékozódást (de persze közel sem teljes, hiszen 5XXX mappában csak az 5510 van, holott teljes a strapa-széria (5100, 5210, 5140 (i), 5500, stb.).

    Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Új hozzászólás Aktív témák