Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Dániel

    tag

    Reklám:
    Akkor ide is beteszem, bár sajnos mostanság olyan világot élünk, hogy hamarabb teszünk fel egykérdést mint hogy foglalkozzunk a megoldásával.

    [hogyan kell kikapcsolni a reklámokat MIUI10-en]

    Nekem sincs reklámom, ráadásul, minden egyes istenverte beállítás menthető MI Cloudba, amit azonnal visszaránt a rendszer, ha valamit mókol az ember.

    Kamera issue:
    Tudjuk és elhisszük, én is benne szenvedtem. Az új EEA frissítés helyre rakta kamerát, csak az ez előtti EEA ROM-al nem volt jó, minden mással igen. Akinél meg jó volt, ott meg azt beszéltük, hogy szégyen az, hogy ROM és ROM között is lehet/van különbség.
    Voltam az összes ROM-on, kívéve xiaomi.eu. Sehol nem volt kamerahiba, kivéve a fenti.

    Tudom hogy nincsen egyforma felhasználói szokás, de én személyszerint elvilselni nem tudom ha zsebemben van a telefon, pláne ekkora méretben.

    Support:
    Na ott lenne mit javítani. by the way 2: ha valakinek nem tetszik valmi a készülékkel kapcsolatban, javasolom használja [EZT NI] - a problémákat nagyon szeretik fogadni, lehet, valaki még segít is majd a nagy világból.

    Szerintem lassan írhatnánk egy összefoglalót. Lassan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák