Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snemeth

    aktív tag

    Egy baj van az USR cuccokkal. A gyari support egyenlo a nullaval.
    Nekem az USR8054 a Tvnetwork Lannet halozatan nem megy. Azert, mert USR-ek nem raktak bele MD5 Chap authentikaciot. Ami pedig teljesen szabvanyos.
    Hiaba kuldtem nekik mukodo logokat, kihangsulyozva hogy az MD5 Chap nem tamogatasa a problema oka, a kedves support eloszor elkuldte a PPoE beallitas help-jet. Mintha nem tudnam, hogy kell beallitani.

    A kovetkezo levelemre megint az jott, hogy szerintuk nem jol allitottam be. Anyad.
    Igy aztan vettem egy SMC7004VBR-t, amire mar volt modositott fw, mivel az SMC gyarto nem nezte hulyenek azokat a kivalo itteni topicolokat, akik jeleztek a problemat. Holott az o termekuk legalabb belepett, csak a 15 percenkenti auth-ot nem kezelte.

    Ettol fuggetlenul meg vagyok elegedve az USR8054-el, mert a legkisebb hiba nelkul mukodik.
    Valoszinuleg azert, mert most csak switch-ket hasznalom. Az SMC vegzi az osszes ''melot'' (halora fellepes, port forward, stb...)

    Nalam ugyanis az USR8054 azutan is hajlamos volt ujraindulni, hogy a legujabb fw kerult ra.
    Jelenlegi allapotaban viszont betonstabil.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák