Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    Nagyon tetszik a teszt... :R :C

    Viszont: mi különbség van egy 17 és egy 19 collos monitor között, míg mindkettő csak 1280*1024? Szerintem csak a méret, ez pedig attól függ, hogy milyen távolról nézzük, nem? Ha valakinél a gépasztal (pl. sarokasztal) messzi csücskében van a monitor, akkor ugyebár 19'', de ha egy kis íróasztalon van, ahol a felhasználó szinte 'belebújik' a monitorába, akkor jobb-e a 17-es? Szerintem, ha a látószöget nézzük, és figyelembe vesszük az ember periférikus látását, én a 17''-ra szavazok közelről. Valahogy ez az egyre nagyobb méret lett a divat, csak én nem értem, miért. Több barátom is már másodszorra, harmadszorra cserél monitort (15 - 17 - 19 coll. Egyikük most vett 21''-es TFT-t...), holott ugyanott ül, ahol eddig is, ugyanaz a távolság.

    Másik: hol lehet megnézni egy TFT monitor panelének gyártóját, hogy adott monitor mégis milyen paneles.

    fLeSs: IBM monitorral nem találkoztatok még? Én az L170, L171 típusokra gondolok, és ezek 19''-es változataira. Ismerőseim körében is több ilyen üzemel, anno egy helyen vettünk vagy 5-6 db-ot, és baromi jó minőségűnek tűnik.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák