Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandee0817

    tag

    válasz kenand #968 üzenetére

    megvolt köszönöm :) ajánlom mindenki figyelmébe hogy addig ne menjen el a tescoból amíg nem 2 évet adnak rá és vigyék a hivatalos közleményt mert az eladók 80%-a nem tudja hogy 2 év jár rá és csak rávágják hogy 1 mert tesco termék, ez nem igaz. én is az elsőt mikor vettem akkor a nő nem tudta mennyi jár rá, másik nem túl felvilágosított kollégáját kérdezte aki szintén nem volt biztos a dolgában majd mikor mondta hogy egy évet ad és én kijelentettem hogy hivatalos 2 év van meghírdetve, azt mondta hogy nem tud csak 1 évet adni. majd aznap este felhívtam azt a bizonyos tescot ahol vásároltam, közbe megkerestem a dokumentumot. azt mondta a nő a telefonban hogy utána jár, majd másnap felkeres. közben másnap délelőtt visszamentem a telefonnal, kijelzőhibás volt, így kicseréltettem majd jeleztem a hivatalos sajtóközleménnyel a kezemben hogy itt van, 2 év garancia, kérem e szerint eljárni az új kicserélt telefonnál. meg is történt új hibátlan telefon, 2 év garancia, örömmel mentem haza. majd aznap délután a tegnap esti telefonpartner hölgyemény felhívott, majd kijelentette hogy sajnos a megyei regionális mittudoménmilyen nagyfejes azt mondta, egy év jár rá. gúnyos kacajjal felvilágosítottam hogy hölgyem, jó lenne ha felvilágosítanák a dolgozókat mert ez így nem korrekt eljárás, vagy mondom arcra megy hogy kinek 2 vagy kinek 1 év garancia? válasza hogy neki ezt mondták, ezt tudja. mondom rendben, én meg mondom jártam ott délelőtt és a hivatalos papírral kértem kolléganőjét hogy 2 éves papírt írjunk, szóval köszönöm a segítséget és az utána járást, de sajnos téves és kértem hogy járjanak utána és akkor döntsék el hogy akkor most hogy is van ez az egész rendszer mert mondom a cég saját magából csinál hülyét és mond ellent a saját szavára. majd megköszöntem mégegyszer a semmit és folytattam aznapi munkámat :D

Új hozzászólás Aktív témák