Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz dezz #100 üzenetére

    csak ezek nem törődnek azzal

    Mármint a ma alkalmazott technológiák azzal, hogy egyenként rajzolják ki a képkockákat sorban. Egyszerűbb egyben megoldani fbi-vel, képbeillesztéssel lcd-nél, plazma meg ugye "ráfrissít" a képkockákra sűrűn.

    Sony-nál sajnos nagy kavar van ilyen szinten, senki nem tudja a japánokon kívül, melyik mit jelent. :( Mindent MotionFlow XR xxxHz-ben számolnak, meg a panel frissítését adják meg. Azt nem mondják meg, hogy a maradék xxxHz interpolálásból vagy bfi-ből jön. Ha minden igaz, akkor a tavalyi modelleknél valós Hz= MotionFlow XR Hz/2 és interpolálás történik. Az új "800 XR Hz-es" modellekénél van bfi, sőt itt van egy olyan mód (Impact/Impulse vagy valami ilyesmi) ami állítólag nem interpolál, csak natív frissítési frekit használ és bfi-t. Itt van egyébként marketing bullshit, de érdemi dolog nincs benne sajnos. Mondjuk én már annak is örülnék ha a Sony végre leírná, hogy melyik Motionflow módja mit jelent pontosan, meg a többi cinama mód, stb.

    Egyébként 100Hz-es interpolált (Motionflow XR 200), valamint 200Hz-es interpolált (Motionflow XR 400) panellel tudtam összenézni. (EX720 és HX720) Ezeknél jobbnak tűnt, de normál anyaggal nem néztem, csak a gyári demo-val.

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák