Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82860288

    törölt tag

    válasz jereti #10857 üzenetére

    Tuti olyankor nem merít semmit?
    Helymeghatározás nem tudom mennyit meríthet, egy helyben van a telefon folyamatosan, nem nagyon van mit meghatároznia. :DDD
    Anno első gondolatom az volt, hogy FB + messenger eszik sokat, sokan panaszkodtak rá.
    De aztán még az akksi menüben nem nagyon láttam akksizabáló appot, csak valami google services vagy valami ilyesmi volt.
    Aztán sorban kapcsolgattam ki funkciókat, mint BT, NFC és hasonlók, de azok sem hoztak eredményt.
    Végül azzal sikerült sok akksit megtakarítani, hogy a mobilnetet nem használom.
    Mivel a telefont alig használom home officeban, nekem nagyon gyanús, hogy 2 nap alatt lemerül úgy, hogy nem is nyúlok hozzá nagyon.
    De éjszakánként is képes 10%-ot merülni, pedig aztán akkor már tényleg semmi nincs használatban.
    A képernyőidő meg nagyon gyászos, míg simán 4-6 órát kellene bírnia, ma reggel óta 30%-ot merült néhány percnyi használattal.
    A majdnem 3 éves iPhone 8 (céges) 5 napot bír töltés nélkül feleakkora akksival, pedig minden levélnél és chatnél felvillan a kijelző és megkapom az összes értesítést.
    Bár minden eddigi Samsung telóm hasonlót produkált, míg mások sok órás használatot és képernyőidőt tudtak elérni, nálam ezek sosem jöttek össze.
    De jöhet bármi ötlet, beállítás. Már arra is gondoltam, hogy valami beállítások rosszak és ezeket évek óta leszinkronizálom minden telóra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák