Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #29 üzenetére

    Igen tök igazad van.
    Én úgy értem hogy a szervre frissítésének bizonyos szorzatával és a monitor/ egér frissítésével összelövik az értéket. A magasabb képfreki az egérre mozgására is jótékony hatású hiába csak 60-125 képkockát látsz.
    De ezt szerintem Synthwave jobban le tudná írni mint én.
    Annol Raziel és Maus ezért játszott felhúzott USB hackelt Logitech egérrel 500 Hz-n Enemy Territoryban( Quake 3 engine) mert így tudta tudta összelőni a 200Hz-s-CRT- vel. Az nekik tök jó, mert az egér mozgása simább és gyorsabb nagy eséllyel abból a megjelenített 60 képkockából arra klikkelnek fejlövésénél ami Hit-et eredményez.
    pl Maus-t egy nemzetközi versenyen 2 verseny bíró figyelte, mert nem hitték el hogy lő 19"-21"méretben 1-2 milliméteres fejet formáló pixelen két találatot egymás után ( a játékban az első lövés csak a sisakot vitte le a második volt a halálos. ) [link]

    Am milyen érdekes, hogy manapság próbáljuk elérni 15 éve elitnek számító CRT monitorok tudását ilyen szempontból .

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák