Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz D1Rect #91 üzenetére

    "Egy termék megítélésénél nincsenek objektív érvek. Már maga a megítélésnél ott van, hogy szubjektíven ítélkezünk."
    Nem kell ítélkezni egy termék felett. Objektíven ki lehet választani, hogy mire van szükségünk. Észérvek alapján.

    "Akik túl sokat pörögnek egy téma körül elveszítik a realitásukat arról, hogy mi is a többiek számára fontos szempontok."
    Tehát ne ajánljak tápokat, mert szerinted nem veszem figyelembe mi mások számára a fontos szempont? Én ezt magamra veszem, mert sokat pörgök a téma körül.

    "(ami lássuk be, a többségnek annyiból áll, hogy működjön a gép és rajzolja a képkockákat COD-ban)"
    Amikor valaki megkérdezi, hogy milyen tápot válasszon, akkor mindig ki kell deríteni, hogy mire van szüksége. Ha annyi kell, hogy menjen a gép és rajzolja a COD képkockáit, és nincs semmilyen egyéb kívánsága, akkor olyan tápot ajánlunk neki, ami valóban csak ennyit nyújt. Tehát valami low-end, de mégis biztonságos tápot.
    Nem tudom miből gondolod azt, hogy nem tudom objektíven nézni a dolgokat. Attól mert sokat pörgök a téma körül, még figyelembe veszem mások igényeit. Ha nem venném, akkor szedném a sátorfámat, és nem ajánlanék többet semmit. És ez nem csak rám vonatkozik, hanem a többi kollégára is a tápos topicban.

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák