Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eastone1

    senior tag

    válasz MaUser #86 üzenetére

    :Y Ezt szépen levezetted. :DDD
    Nem akarnék én papolni, de az államot is okos diplomás, több diplomás emberek irányítják az élet sok területén, lehet az a probléma, hogy mind ugyan abból a könyvből tanult és ezért nem találják a megfelelő utat.
    A szakszervezeti tagság elég meredek választás egy olyan alkalmazott részére akit határozott időre, 3 hónapra alkalmaznak, nem hinném hogy első körben szerződést hosszabbítanak vele. Speciel nekem az Olasz maffia jut róla eszembe, de ez már csak az én hibám. :)

    A kommunizmus, nem megbukott, hanem megbuktatták, szerintem a mostani politika, lehallgatás, igazságkereső újságíró likvidálása egy cseppet sem különbözik a régitől, csak más úton éri el. Olyan mint a win89 és a win7 esete. Lehet rossz szóval élek, ráhúztak egy maszkot. Lényegét tekintve ugyan azt a feladatot látja el csak más útvonalon közelít a problémához. A mostani híreket hallva, csak egy kísérleti patkányok vagyunk egyesek szemében és mi pont a kommunizmus lombikba kerültünk. Szerintem az össznépi boldogság mutató érdekében helyesebb a 190-200, 230-250, 400 mint a 60-70-80, 700, 4000. Speciel én nem lennék boldog jómódú egy olyan országban ahol az emberek nagy része az orrát lógatja.
    Felelősség? Ebben az országban csak fentebb lehet bukni.
    A Jabilban is volt rá biztosan példa, hogy megbüntettek egy két mérnököt, prémium megvonás. Fájhatott is a foga az 1milcsi után.
    A melós is megkapta a büntetését, jobb esetben bejöttek szólni a sorra, hogy szeretettel várják a HR-n, rosszabb esetben már a kapuban nem engedték be. Milyen felelősség?
    A mérnök azon agyalt, hogy jó e a terv a melós meg azon, hogy kirúgják e holnap.

Új hozzászólás Aktív témák