Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CooLM@$TeR

    tag

    válasz horux #465 üzenetére

    Nos én azóta legariztattam a rágcsálót, az újhoz pedig csak a gyári cdről tettem fel a drivert és a firmware-t. Az 1.21 firmware-t nem ajánlom senkinek, bár volt olyan, akinek probléma nélkül felment. Sajnos elég sok embernél azonban kinyírja az egeret, s mivel nem tudod a szerencsétlent resetelni, ezért buktad. Az általad bemásolt infók teljesen helytállók:

    Wheel light glows but razer logo does not flash any more.
    When plugged into any computer, it says ''USB Device Not Recognised''

    Ezeket sajnos én is a saját bőrömön tapasztalhattam meg. Nálam ráadásul nem is kellett profilt váltogatni meg ilyesmi, az 1.21 firmware magától elcseszte az egészet. Az 1.05 driverrel mindenféle állítgatással együtt sem volt bajom, de a firmware nagyon rizikós, azt tényleg nem ajánlom senkinek.

    Hihetetlen, hogy képtelenek Razereknél normális szoftverek összekalapálására. Amúgy mindezek mellett tényleg csak szuperlatívuszokban beszélhetek az egérről. Vettem rá hyperglide-okat, és van hozzá egy Razer Mantis Speed Mat és egy Razer Armadillo kábel-tartó, hát mit ne mondjak, egy élmény vele a PC használat. Idáig 1.1A-t használtam már jópár éve, s a különbség valami eszméletlen. MX-eket is próbáltam már, de nekem azok nem álltak kézre, pedig nem csak 1-2 óráig volt szerencsém hozzájuk. DA-nál az első percben olyan érzésem volt, mintha már időtlen idők óta ezt használnám. A gyűrűsujj elhelyezése nálam nem volt probléma, ez nagyon egyéntől függő lehet.

    Tehát mindenkinek csak ajánlani tudom a DeathAdder-t, én Counter-Strike 1.6-ban és StarCraft: BroodWar-ban teszteltem rengeteget, s tényleg nagyon sokat számít egy jó egér. Az egyetlen negatívum a szoftverek gyengesége, de remélhetőleg hamarosan kijön egy épkézláb driver és firmware páros, addig pedig én maradok a gyári cd-n lévő cuccok mellett.



    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák