Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plokijuma

    aktív tag

    válasz MaciG #7003 üzenetére

    úgy látom vagy én fogalmazok rosszul vagy egyeseknek szövegértelmezési gondjaik vannak (vagy felületesen olvasták el, amit írtam) Próbáltam precízen, érthetően fogalmazni, de ezek szerint nem sikerült...

    1.) Ha kilépnek nem csalás, előfordulhat a véletlenszerűen (igaz, marha kicsi az esélye, még ennél a CTD gyakoriságnál is.) de hogy rendszeresen, egymásután előforduljon ez "véletlenül" az már csalás gyanús.

    2a) PT-s ranglistáját (rating) egy szóval sem említettem... nem emiatt írtam be a TMN-t, mint példa, hanem amiatt, hogy egyesek önzősége miatt, hogy tönkre tud menni a játék...

    2b) Egyébként, amit a ratinggal kapcsolatban írtál sajnos igaz...

    Tudom, egyeseknek (PT játékosok) nem tetszik amit írók, hisz egy picit ellenük beszélek.
    Biztos azt gondoljátok hülye ez a ploki, rp-t akar elvenni tőlünk Persze mindenki akar sok-sok rp-t és kocsit, de mi van, ha már megvetted az összeset? a játék egyik célja (gyűjtögessünk) nem létezik többé számodra. Ráadásul küzdés nélkül éred el mindezt...

    "Jah és hiába vagy jó ha egyszer nincs RP-d ,mert illreálisan drága a tuning."
    Akár tetszik, akár nem, ez a játék célja, szórakozz, játssz, érezd jól magad és közben gyűjtöghetsz, amivel fejlődhetsz.

    u.i:
    e=mc², nem kifejezetten neked szólt, hanem mindenkinek, de csak 1 embernek a postjára lehet válaszolni, és pont te postod volt ezzel kapcsolatban az utolsó ilyen

    "A csalasrol csak annyit, hogy amig az en karomra vki tudatos modon (marpedig van ilyen) pozitiv speedbughoz jut ta-ban, akkor hagy kombozzam magam szarra explorer modban. "
    Ez olyan "dögöljön meg a szomszéd tehene is, ha már az enyém megdöglött" hozzáállás :(

    "Amit elmondasod szerint nem tartasz csalasnak. Akkor hogy is van ez? :F"

    Speedbugot mindig is elítéltem (ha szándékos, ha nem)... (lásd korábbi kirohanásaim)
    Explorer nagyon határeset, mint ahogy írtam... de még belefér, mert kell hozzá csapatmunka...

    TMN-nél hiába írtunk bármit is, direkt a fejlesztőknek, hivatalos fórumba... nem csináltak semmit "Ez egy ingyenes játék örüljetek neki, hogy nem kellett fizetni... majd csinálunk valamit" - persze nem csináltak semmit ellene, edig 2 évük is volt rá...

Új hozzászólás Aktív témák