Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosszus87

    senior tag

    válasz hitman77 #20808 üzenetére

    Tesómnak épp ma jött meg az új tv-je, egy 55"-os 7304, nem kell felülni a kételyeknek, én nagyon pozitívan csalódtam a tv-ben! Black Fridayos 180k-s áron rendelte, nos valamennyit konyítok a tévékhez, Philipseket mondjuk pont nem ismerem, az utolsó Philips amivel kapcsolatom volt egy képcsöves tv volt még anno. Emiatt nem számítottam sokra egy ilyen "olcsó" készüléktől, hiszen általában 200k alatt ekkora méretben komoly tudású, képminőségű készüléket nem igen lehet kapni. Viszont azt kell mondjam a képminőség várakozáson felüli, még úgy is, hogy ez ebben a méretben egy IPS panelos modell, amivel az esti használat lehet probléma a gyengébb feketék miatt, az Ambilightot most láttam először és hihetetlen hangulatos, sokat tesz az élményhez, plusz ugye javítja a kontrasztot a szemünkre gyakorolt hatása miatt. A tv képjavító funkciói is mind nagyon jól használhatóak, a film képmód szemre igen jó színhűséggel rendelkezik, a tv hangzása az árkategóriában szintén a jobbak közül való, persze semmi extrára nem kell számolni. Az android rendszert én nem éreztem lassúnak, ment minden ahogy kell, menüben és a beállításokban is gyorsan feltaláltam magam. Össz-vissz azt kell mondjam ez a tv az egyik legjobb ár-érték arányú tv ebben az árszegmensben, minden konkurens gyártó hasonló árazású modellje elmarad mögötte mind képminőségben, mind funkciókba-tudásban.
    Hangulat fokozónak itt egy kép az új tv-ről:

    Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

Új hozzászólás Aktív témák