Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • awe2

    csendes tag

    Szép napot emberek,
    kérek segítséget hátha találkozott valaki már hasonló gonddal, nekem ezidáig nem sikerült megoldanom.
    Adott Sandisk extreme USB3 32Gb pendrive, ami kisértetiesen win 10re+ új alaplap váltással egybeesően nem igazán akar normálisan működni, usb3as porton felismeri lehet re másolni, de behelyezéskor az első hibaüzenet mindig az "usb not recog...." és "Description request fail" majd szinte azonnal lehet is "használni" de tényleg, megy rá irás olvasás. Az eszközkezelőben persze sárga felkiáltó jeles marad. Na ha viszont USB2es portba dugom se hang se kép, és sajnos nem csak a saját gépemen hanem bármilyen más eszközön sem megy usb2őn. Amit próbáltam: driver leszed, felrak, power option, fast boot, szinte mindent ami a neten találtam eddig. Gond hogy a leírások inkább arra vonatkoznak hogy egy usb3as nem müxik, nem hogy megy de furán és usb2őn sehogy :( . Mb Asrock z170 extreme 6+, intel gen7.
    Miután arra gyanakodtam hogy a drive rosz, egy másik ugynilyenen is sikerült ugyanazt az eredményt produkálni.
    Valaki?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák