Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz biker #23111 üzenetére

    Fogorvostól amúgy kapott valaha is valaki számlát? Én még soha :) Nem, illetve egyszer, 0% áfást.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz biker #23111 üzenetére

    nőgyógyásznál 5 éve volt 15ezer a terhesgondozás... nem is kellett turkálnia, csak kis ultrahangozás-mozizás-csevegés 15 percben... persze számla nélkül: 60ezres órabér... és mondom: ez 5 éve volt, azóta asszem már 20fölött számolják ugyanezt...

    ui: fogorvosból viszont ismerünk a közelben egy nagyon korrektet... kb 4 éve húsvét előtt nagypénteken bedurrant az ideg az egyik fogamban és szét akart szakadni az állkapcsom... kezelgettem egész nap vodkával meg sörrel, de nem használt... délután már éreztem, hogy baj lesz, amikor már szépen álltam és a fogam is veszettül fájt... telefonálgattam-keresgéltem, de nem találtam kecskeméten magánorvost, aki vállalt volna... cegléden viszont igen... nagypéntek este 8kor átmentünk, megfúrta-kitisztította a fogam, azonnal csillapodott a fájdalom... (előre elnézést kértem, hogy cefreszagom van: csak röhögött, hogy "mikor máskor igyon az ember, ha nem nagypénteken?" :D) 5ezret kért és adott időpontot kecskeméti rendelőjébe keddre... kedden felnyitotta, kiidegelte, kitisztította, rátömött... ahogy lezárta, rohadtul fájt... napi 6-8szemeket ettem cataflam dolo-ból és úgy bírtam csak elviselni... csütörtökön vissza hozzá, újra felnyitotta-tisztította-lezárta... mondta, hogy elő szokott néha ilyen fordulni és ez több körös folyamat lehet... próbálta menteni a fogat, de ezért a beavatkozásért nem is kért pénzt, mert még nem végzett... a csütörtöki beavatkozás után pénteken estére megint szenvedtem, hívtam, mondtam hogy inkább húzzuk ki, mert az lesz a biztos... mondta, hogy oké: menjek... péntek este 10kor kihúzta az otthoni magánrendelőjében és azért is csak egy 5öst kért... azért hogy soron kívül 2szer ellátott kecskeméten és próbálta menteni a fogat, azért nem kért semmit, mert az a beavatkozás eredménytelen volt :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • envagyok

    veterán

    válasz biker #23111 üzenetére

    Ügyvédnek iroda, titkárnő, fél évtized jogi egyetem, utána évekig bojtárkodás
    Fogorvosnak rendelő bérlés, tízmillás cuccok, orvosi egyetem szintén fél évtized, utána szakmai gyakorlat
    Villanyszerelő 18 évesen dolgozhat, nem kell ész, csavarhúzókészlet, multiméter, meg max egy falmaró..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák