Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz tomy86 #23100 üzenetére

    Örökbe fogadhatsz valakit.... Felnőttet is.

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • envagyok

    veterán

    válasz tomy86 #23100 üzenetére

    10 éve nem láttad az nem egy jó indok, hogy kitagadd az örökségből?

    Mester árak:
    Volt egy ismerős, aki a feleségem gyerekkori barátnőjének a férje volt.
    Azt hittem, jóban voltunk, én barátként tekintettem rájuk.
    Ő cserépkályhát épített, újított fel.
    Kerek perec megmondta, hogy egy falusi kisnyugdíjasnak 15000ft-ért újrarakja a kályhát, egy gazdag vállalkozónak az új családi házába milliós nagyságrendért épít.
    Ő ezt úgy adta elő, hogy az ilyen olcsó munkáit kompenzálja a drágábbakkal.
    Mindig hívogattak minket síelni, hogy milyen jó, mert barátok együtt, stb... De sose mentünk, mert húzós árat mondtak. Egyszer hívott, hogy valaki a csapatból nem tudott menni, de már kifizette az utat. Mondom mennyi lenne? Azt mondta talán ingyen is. Én korrekten annyit mondtam teljesen magamtól, hogy a felét kifizezem.
    Összepakoltunk, odamentünk. Addigra ott tartott a sztori, hogy aki nem tudott menni, talált állítólag valakit, aki azt mondta kifizeti az egészet.
    Már ott voltunk, hülye fejemmel belementünk, kifizettük.
    Annyit fizettünk másokkal közösködős apartmanra, mint amennyit kb 500m odébb egy teljesen sajátot szoktunk..
    Aztán a portán egyszer kíváncsiságból elkezdtem nézni a katalógust, kiderült, hogy utcáról besétálva olcsóbban kaptam volna ott szállást. Mikor kérdőre vontam, világossá vált számomra, hogy ő összeszedett egy 8-10 fős csapatot, kapott még kedvezményt, és gyakorlatilag neki ingyen volt a sielés síjegyek kaja, stb. Mikor ezen fennakadtam (mert semmi gond, ha valaki ilyennel foglalkozik, de akkor ő nem emlegesse a "közös síelés barátokkal" mondatot.), még neki állt feljebb, hogy mit keverek, miért rontom a hangulatot, tiszta filléeb@szó vagyok.
    Na ezek a mesterember barátok.

    Múltkor mikor a szomszédban 9-11.30-ig tartó anyagszükséglet nélküli kisebb melóért elkért a villanyszerelő zsebbe 40k-t, elgondolkodtam, hogy rossz szakmát választottam :D
    Vicc ami megy.

Új hozzászólás Aktív témák