Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcox1987

    csendes tag

    válasz vitezfeher #98 üzenetére

    Sajna még nem :S de a héten akkor rászánom az időt és megpróbálom összekapcsolni a notimmal.
    Elvileg tudja a kábel nélküli képfogadást. Nekem WiDi-s wifi kártya van a laposban, így elvileg a két gép kábel nélkül összeköthető és átlőhetem a monitorom a kis boxra. ha összejött akkor leírom hogy működött és hogy mit hogyan kell. 1x nekiálltam de nagyon nem volt aztán türelmem sem időm rá hogy elbabráljak vele.

    most gyors felpakolom az új frissítést :) aztán meg is nézem.

    nekem szerencsém volt, nem akadt fent, mondjuk sokat nem is igen szoktam rendelni külföldről, max ilyen bigyókat (kábel, telefontok pár százas ajánlatok) ez volt az első nagyobb értékű csomagom. picit aggódtam is hogy megjön-e meg hogy a vámon nem akad e fent.
    épp tegnap néztem a geekbuy oldalt és van egy hasonló eszköz fent, persze no-name semmi márkajelzés vagy valami, ami hasonló funkciókat, és hw-kel bír, csak épp kb 38-40 dodóval olcsóbb.

    Clevo W150HRM | Intel i7 | nVidia GT555M |FullHD non-glaer 95% ntsc color gamut led panel | 12GB Kingston | 128GB SSD| 500GB Samsung ■ BB Playbook 32GB ■ iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák