Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcox1987

    csendes tag

    Sziasztok! :)

    Ohh kicsit felpörgött a fórum mióta benéztem ide. Ennek nagyon örülök, mert már unom az angol fórumok bújását :)

    Én 1 hónapja nyúzom a boxot, geekbuyingról rendeltem.
    Főképp online nézek sorozatokat és arra számomra tökéletes, ill rádiót vagy mp3-at hallgatok.
    Mivel nekem nincs tv-m így egy 23" full hd-s érintős monitorral használom. épp most hacktion-t nézek full hd-ban és tökéletesen,szaggatásmentesen fut.
    Hangot én optikai kábelen vezetem át a házimozira.

    A néha befagy dolog nálam is megvan, de ezt nem épp csak a box vagyis a chipset "javára" írnám, hanem én úgy vagyok vele, hogy ebben nagy szerepet játszik a hulladék kódolással ellátott android is. (Rem. a KitKat nemsokára megérkezik, bár azt írta a gyártó, hogy egyenlőre nincs tervben)

    viszont amit még nem tudtam kipróbálni az a wifis képátvitel. ( nincs türelmem babrálni vele egyenlőre)

    viszont aki tudna nekem egy olyan progit, amivel a notim hangkártyáját rá tudom kötni a boxra, és "átfolyatni" a házimozira a boxon keresztül. próbáltam pár ilyen Mic progit, de oltári szar a kimeneti hang minősége.

    távrettyintő témában én a a telómat, a playbookom használom a gyári kis alap mellett.

    support témában szerintem nem érheti panasz a gyártót, mert ha a "neves" teló gyárakból indulok ki ( főleg ha sony) akkor eléggé odafigyelnek a panaszokra és próbálnak megoldást találni rá.

    launcherből én a tvlaunchert használom, nekem bevált, könnyen lehet benne a gyári távval is navizni
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.awe.dev.pro.tv&hl=hu
    a trialban sokmindent nem lehet, így én azt mondom hogy megéri azt a 6-700 ft-ot.

    ha pontoznom kellene én 5ből 4et adnék rá bár ez az első média boxom.

    Örülök, hogy van egy ilyen lelkes fórum közösség és sok tapasztalatot olvashat az ember

    Clevo W150HRM | Intel i7 | nVidia GT555M |FullHD non-glaer 95% ntsc color gamut led panel | 12GB Kingston | 128GB SSD| 500GB Samsung ■ BB Playbook 32GB ■ iPhone SE

  • marcox1987

    csendes tag

    válasz vitezfeher #98 üzenetére

    Sajna még nem :S de a héten akkor rászánom az időt és megpróbálom összekapcsolni a notimmal.
    Elvileg tudja a kábel nélküli képfogadást. Nekem WiDi-s wifi kártya van a laposban, így elvileg a két gép kábel nélkül összeköthető és átlőhetem a monitorom a kis boxra. ha összejött akkor leírom hogy működött és hogy mit hogyan kell. 1x nekiálltam de nagyon nem volt aztán türelmem sem időm rá hogy elbabráljak vele.

    most gyors felpakolom az új frissítést :) aztán meg is nézem.

    nekem szerencsém volt, nem akadt fent, mondjuk sokat nem is igen szoktam rendelni külföldről, max ilyen bigyókat (kábel, telefontok pár százas ajánlatok) ez volt az első nagyobb értékű csomagom. picit aggódtam is hogy megjön-e meg hogy a vámon nem akad e fent.
    épp tegnap néztem a geekbuy oldalt és van egy hasonló eszköz fent, persze no-name semmi márkajelzés vagy valami, ami hasonló funkciókat, és hw-kel bír, csak épp kb 38-40 dodóval olcsóbb.

    Clevo W150HRM | Intel i7 | nVidia GT555M |FullHD non-glaer 95% ntsc color gamut led panel | 12GB Kingston | 128GB SSD| 500GB Samsung ■ BB Playbook 32GB ■ iPhone SE

  • marcox1987

    csendes tag

    válasz marcox1987 #99 üzenetére

    jó most megakadtam a frissítés telepítésével.... vmi itt nem megy, mert mindig a recovery menüt tölti be..pedig a hivatalos leírás szerint csinálom, közben fb-n kontaktolunk folyamatosan a minixel. persze már megszoktam hogy mindig minden döccenős androidnál :D

    most megpróbálom sd kártyáról feltolni hátha menni fog.

    Clevo W150HRM | Intel i7 | nVidia GT555M |FullHD non-glaer 95% ntsc color gamut led panel | 12GB Kingston | 128GB SSD| 500GB Samsung ■ BB Playbook 32GB ■ iPhone SE

  • marcox1987

    csendes tag

    válasz marcox1987 #100 üzenetére

    noh frissítés dilemma kilőve :)

    első körben bármit próbáltam nem ismerte fel 10x is csatlakoztattam újra az otg-t és semmi.... mondom akkor kikerüljük ezt a folyamatot és sd kártyáról nyomjuk fel ( kifejezetten senkinek sem ajánlom, mert nem lesz jó a frissítés ezzel a móddal- elindul, de a kép nem lesz jó - nálam kicsúszott a monitorból )

    aztán vmi sugallat gyanánt megpisztergáltam a házát hogy unalmamban szétszedem és megnézem mi van bent és van e mód vmi moddingolásra ( nem jutottam el odáig hogy leszedjem a házat) és vissza rádugtam az otg kábelt...és lőőőn siker...míg eddig kilógott vmiért az otg csatiból most simán belement az egész és egy fejlövés után ( ez kb felért annyival mintha be se lett volna dugva xD ) felismerte, a gép is jelezte, felpakolva és most flottul újra üzemel a masina, csak újra kell a bakim miatt raknom minden appot

    Clevo W150HRM | Intel i7 | nVidia GT555M |FullHD non-glaer 95% ntsc color gamut led panel | 12GB Kingston | 128GB SSD| 500GB Samsung ■ BB Playbook 32GB ■ iPhone SE

  • marcox1987

    csendes tag

    zenét már sikerült átküldenem gépről a boxra ( ez fél siker, bár ezt a folyamatot kábelesen is megszeretném oldani- ha vkinek vna tippje hogy tudom várom :D )
    a vidón meg dolgozok még

    Clevo W150HRM | Intel i7 | nVidia GT555M |FullHD non-glaer 95% ntsc color gamut led panel | 12GB Kingston | 128GB SSD| 500GB Samsung ■ BB Playbook 32GB ■ iPhone SE

  • marcox1987

    csendes tag

    válasz vitezfeher #103 üzenetére

    ohh az nem jó :S
    nálam hál'égnek nincs ilyen probléma. mondjuk androidos firssítéseknél amúgy is jobban szeretem a tiszta telepítést.

    ennél amúgy a legnagyobb röhej, hogy nem update gombra kellett nyomni hanem a restore-ra.

    am. csak szerintem gagyi az új minix felület?

    Clevo W150HRM | Intel i7 | nVidia GT555M |FullHD non-glaer 95% ntsc color gamut led panel | 12GB Kingston | 128GB SSD| 500GB Samsung ■ BB Playbook 32GB ■ iPhone SE

  • marcox1987

    csendes tag

    válasz koxaman #105 üzenetére

    hmm érdekes megoldás, én nem tapasztaltam hibát eddig. persze én notiról szoktam kiválasztani mi kerüljön rá, ill ténylegesen első dölgom hogy az aut.upd. be van kapcsolva.
    és lehet hogy az lesz a megoldás mert a gyárinál már az új play van fent.

    [ Szerkesztve ]

    Clevo W150HRM | Intel i7 | nVidia GT555M |FullHD non-glaer 95% ntsc color gamut led panel | 12GB Kingston | 128GB SSD| 500GB Samsung ■ BB Playbook 32GB ■ iPhone SE

  • marcox1987

    csendes tag

    Én az alábbi appokat szórtam fel:

    Rtl most
    AXN player
    Moziaréna
    MindigTV
    Ustream
    MXPLayer
    XBMC
    Fuso(bár full hd méreten reklamál- de majd elmúlik ;) )
    FB messenger
    XiiaLive (Online rádiók hallgatására szerintem az egyik legjobb)
    Dropbox
    Rocketplayer
    Chrome
    Skype
    Quickoffice
    Youtube for Google TV
    FTP szerver
    File Commander ( távirányítóval részemről az egyik legjobban használható- más eszközön is ezt használom)
    Yahoo időjárás (csak a widget miatt-maga az app nem fut teljesen jól-nincs részletes nézetrehúzás)
    Hideman ( proxy app)
    Origo / Index/ HVG

    játékot nem igazán szoktam tolni rajta, így azt most nem is raktam rá, majd ha megoldottam hogy normálisan kezelje az érintőmonitorom, bár amúgy sem vagyok az a gémár fajta ( én lemaradtam a CS-nél :D )

    ti miket raktok/raktatok fel ?

    Clevo W150HRM | Intel i7 | nVidia GT555M |FullHD non-glaer 95% ntsc color gamut led panel | 12GB Kingston | 128GB SSD| 500GB Samsung ■ BB Playbook 32GB ■ iPhone SE

  • marcox1987

    csendes tag

    válasz picaro #108 üzenetére

    Én többnyire online nézem a filmeket és sorozatokat is.
    A hacktion-t meg 1-2 filmet szoktam csak letölteni. Nekem az előző FW-vel az MX playerben zsírul ment minden, viszont tegnap megcsináltam a frissítést és pl az mx-ben az mkv full hd behalt, nem bírt el vele, de a gyári lejátszó viszont igen.-bár én a belső tárolót szoktam használni, nem vagy sorozat és film gyűjtő ilyen téren (ami olyan azt megveszem dvd-n vagy hasonló) úgyhogy arra, hogy rendesen megy e externál részről nem merem azt mondani, hogy igen. Bár szerintem igen ;) hisz maga az usb tudja a sebességet tartani, van lejátszó ami viszi, így nem látom akadályát, de várd meg olyanok válaszát akik ténylegesen így használják.

    Clevo W150HRM | Intel i7 | nVidia GT555M |FullHD non-glaer 95% ntsc color gamut led panel | 12GB Kingston | 128GB SSD| 500GB Samsung ■ BB Playbook 32GB ■ iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák