- Pánik a memóriapiacon
- Itt a Microsoft szörnyprocesszora, ami 132 maggal tarolhatja le a felhőt
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Vezetékes FEJhallgatók
- DUNE médialejátszók topicja
- iPad topik
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Olcsó vs. drága egér: melyiknél érzed meg igazán a különbséget?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
hoffman_
nagyúr
válasz
Allihoppa
#50315
üzenetére
ezt nem tudtam, de akkor az egyedi lehet, vagy legalábbis nagy a szórás, Optimum Technek nem ment ez a kombó.
topflow és üveg oldalfal nem a legjobb kombó szerintem. én, mielőtt megjött a Ghost, egy H200i-ben használtam a mostani konfigom és nem volt egy álom sem hangban, sem hőmérskletben. persze egy Dark Rock TF azért lehet ráver az L12-re. cserébe szerintem ha üveg, akkor sokkal szebbek a toronyhűtők
én megértem, hogy szőrözöl, én is válogatós vagyok, ha desing-ról van szó, főleg, hogy 1-2-3-4 ezreket költünk el a vasakra, legyen tökéletes.
Új hozzászólás Aktív témák
- Pánik a memóriapiacon
- Itt a Microsoft szörnyprocesszora, ami 132 maggal tarolhatja le a felhőt
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Elektromos autók - motorok
- BestBuy topik
- Gumi és felni topik
- Suzuki topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Call of Duty: Black Ops 7
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3763, 100% Akksi
- Xiaomi Redmi 14C 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3933, 100% Akkumulátor
- Új Razer 16 QHD+ OLED 240Hz i9-14900HX 24mag 32GB 2TB SSD Nvidia RTX 4090 16GB 175W Win11 Beszámítás
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

én megértem, hogy szőrözöl, én is válogatós vagyok, ha desing-ról van szó, főleg, hogy 1-2-3-4 ezreket költünk el a vasakra, legyen tökéletes.

