- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- A Micron újszerű módszerrel javítja QLC-s SSD-jének sebességét
- Hardverkemping június végén
- Marcona Thermaltake léghűtés jött HEDT processzorokhoz
- Milyen videókártyát?
- Mini-ITX
- Milyen széket vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen házat vegyek?
- SSD kibeszélő
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
VinoRosso
veterán
Fekvő kula, már bocsánat...
Tudom sokan a gatyájukba élveznek ezeken a dizájnokon de nekem a hajam áll tőle az égnek. Teljesen szembemegy a racionalitással. Mivel a legkissebb légáram a padló felől tolható a házba, ezért ésszerű, hogy ott legyen a legkisebb érintkező felület.
A legjobb amikor még meleg levegőt is fujatnak ide, amit aztán visszahoznak a házba. Biztos sokat hűl közben, míg kipréselik abba a két centis résbe aztán visszaáramoltatják. Ha egyből felfelé fújnák még az is jobb lenne, mert ugye a meleg elve felfelé áramlik és így vagy úgy de ott fog kikötni, ezért nem küldöm el kerülőútra, meg akkor talán tudna valami hűvös is áramolni alulról, de ahogy a mondás is tartja minden jó valamire, ha másra nem elrettentő példának.
Én nagyon csípom az új kexbox kialakítását, szerintem ilyennek kéne lennie egy konzol méretű konstrukciónak, de 5-ből 4 komment arról szól, hogy fujj de ronda.
Egyrészt kit érdekel, hogy ronda-e ha hatékony, másrészt nem is ronda. De a népeknek a szemét kell, aztán csodálkoznak, hogy mitől hal meg pár év után a játékgépnek álcázott cserépkályha.
Speed(R): Nem bírtál ellenálni a HA-n hirdetett Koolink Rocketnek? Ejj...
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Háztartási gépek
- A Micron újszerű módszerrel javítja QLC-s SSD-jének sebességét
- Windows 11
- Kutya topik
- Bestbuy játékok
- Xbox tulajok OFF topicja
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Asus B760M i7 12700KF 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800 16GB Rampage SHIVA FSP 700W
- Azonnali készpénzes Apple Macbook Air felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 14 M4 MAX 36GB RAM 1TB SSD garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged