- Androidos fejegységek
- Szuperlatívuszokban beszél az új szervermemóriájáról a Samsung
- Milyen TV-t vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- UHD filmek lejátszása
- Napokon belül mindenki megkapja a GeForce Now időlimitjét
- Androidos tablet topic
- RAM topik
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
patomi
#28298
üzenetére
Ha hihetünk a gyári méretezésnek és feltételezzük, hogy nincs látványos méretbeli szórás az egyes példányok között, akkor csak arra tudok gondolni, hogy a CPU-hűtő rögzítése az alaplap furataiban a memória irányába voltak eltolódva. Nagyon feszítette, vagy éppen csak?
Bocs, ha sokat kérdezek! Csak a végére szeretnék járni, hogy tudjam mennyire megbízható így a specifikációk és a rendelkezésre álló képek alapján belőni a méreteket. Illetve kíváncsi vagyok hol a hiba.
Új hozzászólás Aktív témák
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
- Keresünk Galaxy S24/24+/S24 Ultra/S24 FE
- Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 (6th Gen) - i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, 4K multitouch + TOLL
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új, Aktiválatlan, iPhone Air (256 GB) (rendelhető)
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


