Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Grave_444 #168137 üzenetére

    Én elfogadom, ahogy azt is, hogy a szomszédomnak teljesen jó a Suzuki, nem akar Lexust, mert az is elviszi A - ból B - be :) Ellenben ez az fps őrület leginkább azoknak fontos, akik competitív játékokkal játszanak, és azt is leginkább versenyszerűen, mert ott a látvány teljesen másodlagos, mondhatni visszarepít a régi korok "legszuperebb" játékainak grafikai világába, mivel a lehető legjobban lebutítják őket (ráadásul sok ilyen monitort még mindig TN panellal hajtanak). Nekem a leggyorsabb játékom talán az AC sorozat volt, most meg nyomom a Plague meg a felturbózott Uncharted játékokat, hozzáteszem azokat is kontrollerrel és auto aim - mal. Szerinted szükségem van ezeknél 60-80 - nál több fps - re? A Plague esetében eleve nincs is nagyon több, a másiknál igen, de ez számomra semmi pluszt nem ad (na jó, a leggyorsabb játékom a DOOM 2016 volt, de ott is kizárólag single, 60 fps mellett lazán végig lehetett vinni, főleg mert iszonyat jól volt optimalizálva, egyszer be nem esett a minimum). Ja, és a világ "leggyorsabb" játékáról, az RDR2 - ről már ne is beszéljünk, amikor fél órákat csak lovagoltam :DDD Szóval nem, nincs annak a világon semmi baja a szemével, ha nem kell neki több mint 60-75 fps, sőt még azokkal sem, akik örömmel el vannak 30 - on is.
    nrg_52: Ez van, nekem fontosabb egy RDR2 vagy egy Plague esetén a látvány, mint az 1000 fps. Ugyan a jelenlegi monitorommal nekem is több van mint 60, de a lóval való sétáim egyiktől sem lettek rövidebbek ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák