Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • kutga

    nagyúr

    Sziasztok!

    Én is notebook vásárláson töprengek, nézegettem is egy párat, de elég nagy a választék, szeretnék kis segítséget kérni.

    Ami biztos hogy kellene:
    erős CPU (C2D vagy AMD mindegy - irodai alkalmazások mellett néha videókódoláshoz, tervezéshez is kellene)
    dedikált videókártya (néha játszani is akarnék - NfSU, Warhammer 40k Dawn of War, Battlefield 2 a kiszemeltek)
    15"-os méret
    jó hűtés, ne melegedjen túlságosan
    jó összeszerelési minőség
    max 150k-m van rá

    Amiket néztem:

    Toshiba Satellite A300
    [link]
    Erős CPUval szerelt, sok RAM, jól néz ki, teszt alapján szimpatikus, hűtése nem tudom milyen, továbbá nem tudom ez a videókártya mire elég, egy korábban linkelt benchmark oldal szerint nem mai darab, viszont elég sok csatoló van rajt.

    Asus K50IN
    [link]
    Nagyon jó ár-érték arány teljesítmény szempontjából, a kiszemeltek között ebben van a legerősebb VGA, teszt alapján szimpatikus volt ez is, jó a hűtése, viszont csak VGA és LAN csatoló van rajt, félek későbbi bővítés szempontjából ez nem lesz előnyös, ezen felül elég sok ASUSt láttam már vibráló kijelzővel, nem tudom ez általános jelenség-e.

    Én ezt a kettőt néztem, a Toshibát választanám, ha mondjuk 2 éves játékokat stabilan vinne, de nem tudom mire elég benne a VGA. Az ideális notebook talán egy olyan lenne, amiben ezek mellett van beépített 3G modem, és eSATA csatoló. Vmi MSIn láttam is ilyeneket, de a topicot visszaolvasva nem alakult ki túl jó képem az MSI-ről.

    A kérdés adódik, ezek közül melyiket válasszam, illetve van-e egyéb lehetőség? A segítséget köszönöm és elnézést a hosszú HSZ-ért. :R

    Let the Zone take me if I am.

Aktív témák