Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    válasz alázógyík #5205 üzenetére

    Elmentem személyesen az üzletbe itt, Székesfehérváron.
    Én csak itt dolgozom, amúgy innen majd' 60km-re lakom egy faluban. No mindegy, a lényeg, hogy tegnap sikerült kikeverednem ebédidőben a belvárosba és megvettem a "klimaglobal.hu" üzletében.
    Ilyet - (ekkora érték) - ha lehet, inkább személyesen intézem, így ez volt a legkézenfekvőbb megoldás.

    Sinclair CFO-20N.
    Ára 55620 Ft. volt

    Hárman véleményezték a weboldalon, egész sok "csillagos" :) Én magam még nem kommentáltam, de tervezem, amint lesz egy kevés tapasztalatom a géppel. (de eddíg nekem is minden csak pozitív :K )

    Hangja van, de nem elviselhetetlen. (kicsit hangosabbra kellett állítani a tv-t, s úgy simán elduruzsolt mellettünk tegnap este), páratartalom kijelzője 5%-os lépésekben mutat, ami egész pontos -egy tesco value páramérővel hasonlítom össze- sikerült nagyjából 4 óra alatt kb 3-3.5 liter vizet kipakolni a levegőből, 82%-ról 69%-ra csökkenteni a páratartalmat mindezt 20-21C fokos hőmérséklet mellett.

    Éjszakára egy másik helységbe toltam át - hogy tudjunk aludni, mert azért nem hangtompítós- 4órára állítottam a timer funkcióval, onnan is kijött ugyanennyi.

    (az első helységben, az esti 69%-ról reggelre 78%-ra emelkedett a pára, szóval van még itt tennivaló, de az a víz mennyiség, amit kiborítottam a tartályból nagyon meggyőző)

    Csak bírja a strapát, most kapja az ívet rendesen. Pár hétig biztosan szinte non-stop fog menni. (én meg bírjam fizetni az áramszámlát az eon-nak :D )

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák