Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stickermajom

    addikt

    Megjött a Gateron Brownnal szerelt CK550 most délelőtt, el is kezdtem használni. Egyelőre úgy néz ki nem ezeket a droidokat keresem. Nekem hosszan jár és a leütés nagyobb erőkifejtést igényel, ami miatt kényelmetlen, illetve nekem valószínűleg kéne mellé csuklótámasz is. A PMW-es ledektől még statikus módban is kifolyik a szemem, pedig nem a billt nézem gépelés közben. Tehát ha amúgy sem használom, akkor felesleges az abs kupakkal arra várni mikor kopik le.
    Hangról nem tudok nilyatkozni, ez az első mechanikus billentyűzetem, gondolom a membránosnál az összes hangosabb.

    Közben persze az igényeket is jobban átgondoltam:

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    Már a CK550 árát is sajnáltam rá, de ~50-60-ig elmegyek az igazira várva.
    2.Használt szóba jöhet?

    Nem.
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
    Membrános 1500 forintos Hama. Nem tudom miért cserélem, elkapott a mecha láz.
    4.Mire használnád a billentyűzetet?

    Munka. Sokat gépelek, gyorsan.
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)

    Mechanikus.
    6.Van konkrét modell ami tetszik?

    CK550 féle letisztultság tetszik.
    7.Milyen kiosztást szeretnél?

    ISO, de ANSI-ra is át tudok szokni. Magyar kupak nem létszükség, nem szeretném, ha fél év múlva lekopna.
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél?

    Full size, mert numpad kell.
    9.Extra igények

    Leszedhető kábel, mert hurcolnám melóba is. Open office, szóval minél halkabb megoldást keresek. Valami normális nem PWM-es világítás jó lenne (elég a statikus, nem kell hogy diszkózzon), de ha ez a kupak minőségének a rovására menne, akkor inkább hagyjuk.

Új hozzászólás Aktív témák