Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    Sziasztok!!! Segítsetek légyszives,ha tudtok ,please!!! tolom a ME2-t.Windows 7 32bit-en Core2Duo intel E7600,NVidia GeForce XFX GT 240 1GB DDR3 4GB kingMax DualChannel RAM (3GHz RAM a 32bit-es Win "miatt")...

    minden kifogástalanul működött eddig,most vagyok egy olyan pályánál,ahol számítógép-terminálokkak kell pozicionálni tükröket- valami plazma-sugarakat...4terminálon...valami Jarrahe-állomáson,ahol megőrült az állomásvezérlő MI.Amikor a sugarakat pozicionálom,kifagy,kidob a game...:APPCRASH...hibamodul neve :nvd3dum.dll...a videokari az,azt hiszem...valami textúraszűréssel lehet baja...Driver , PhysX,mindkettő a legfrisebb, Aero-asztalt megszűntettem,mégis,ugyanott,a plazmasugarak pozicionásánál,mindig kifagy,kidob a game...fekete képernyő...hang az van...meg a hibaüzis ablak... piszkosul elkeseredett vagyok,please help...!!!! minden grafikai beállitást levegyek alapra??? 1440X900 75Hz-en megy a játék egyébként... vagy ez sem segít...???

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák