Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz gabro0 #682 üzenetére

    Nem tudom miért kérdezted akkor hogy mi a különbség ha tudod.

    A ctsProfile fail nálad szerintem a nyitott bootloader miatt lesz már csak önmagában, ezt megoldaná a Magisk ha felmenne.. Ha visszaolvasol az elmúlt fél évben "bekeményített" a Google SafetyNet ügyeben. A RootBeer tudna még esetleg többet mondani talán.

    A Magisk Manager-re és a patch-elésre az jutott eszembe amit itt írt Trailblazer, hogy neki a 20422-es Magisk-al sikerült úgy feltolnia a Magisk-et hogy ne legyen bootloop a vége, igaz másik készülék de Android 11 (EvoX ROM). Esetleg az abban levő Manager-el patch-eld meg a boot.img-t. Az kb ez a Magisk relaese és ez a Magisk Manager. Ezerint a 8.0.2-vel is megy - de indiai.

    ..De akkor most jól értem hogy úgy se stabil a készüléked, hogy flash-all.bat-al feltoltál egy sima rendszert minden nélkül de így is megáll a boot logónál és visszatér a bootloader-be? Mert ha ez így van nem vagyok benne biztos hogy ez nem hardver probléma. Még arra tudok esetleg tippelni hogy nem sikerül mount-olnia a rendszerednek a /data-t, azért tér vissza a bootloader-be.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák