Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Takhanto

    őstag

    Kéne egy kis segítség,atom ideges lettem. Akinek 10.6.2 server hazard verzióban van meg az kérem segítsen.

    Feltelepült, volt választási lehetőségem apple vagy windows. Katt az apple-re,betőlt, 3d-s X felirat jön elő, Kiválasztom a hungary-t.

    Na most jön a bibi,billentyűkiosztásnál nincs magyarba, na akkor mit rontottam el? 10.5.6-os verzióban lehetett kiválasztani. Amerikai-pc-re kattintottam és tovább...

    Beírtam a serialt,eddig okés, hálózati kártya bibim van. 10.5.6-ban jó az atheros wifi-m
    Ennél meg semmi, installnál a customize-ál egyetlen atheros driver van és azt kipipáltam.
    De sajna semmi,így a sima hálókarit választottam ki. Utána azt vettem észre hogy ezeket a beállításokat neten akart elküldeni vagy nem tudom. De mivel nem talált wifit,így nem sikerült elküldenie, volt egy ablak jópár hiba kiírás és asszem proccect vagy valami hasonló ikon volt arra rákattintottam. Újrakezdi az elejétől a régió kiválasztásnál.

    Mi a teendő???

    Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

Új hozzászólás Aktív témák