Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

  • PlayStationre tarthat a Palworld?

    gp PC-n és Xbox-on is roppant népszerű a játék, vélhetőleg csak idő kérdés míg a Sony gépeire is befut a program.

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz #94529552 #46566 üzenetére

    hát igen, a frissítés megvolt az első alkalommal picit lassúcska volt, de most már jó -azt vettem észre, hogy menüpontokra rámutatva kihoz ilyen kis segédleteket hozzá.... kb ennyi volt a frissítés :)

    3d-t még nem próbálta, böngészés megy vele, dzsátube is megy rajta rendesen :)

    igazából annyi lenne a kérdésem: a MMben teljesen frankón "akadásmentes" volt a lassú mozgókép, no nálam nagyon nagyon ritkán nem az.... ilyesmi, hogy hz állítás van külön menüpont, vagy azt a tv saját maga lövi be?

    igazából prohardver -másik lg, de ugyan az a panel ill. beállítások- teszt alapján lőttem be a képet és tök frankó is, csak néha ezek a kis beakadások zavarnak, de azok is nagyon nagyon ritkán vannak csak jelen és nem is mindig, most pl megnéztem a transformers legújabb részét, no ott nem is volt, de pl egy másik filmben pedig igen.... vagy ez filmfüggő és nem is tudok mit tenni ellene? vagy gondoltam még a hdmi kábel milyenségére.... végül is egy alap high speed enthernet kábelem van, ezzel van összekötve a laposom ami egy lenovo y570, amiben választható a külső ill az igp -hogy melyik menjen- de sajnos a kmplayer-t nem engedi hozzáadni a külső geforce gt 555höz.... ezzel jobb lenne a videólejátszás, ha valamilyen lejátszóprogit hozzá tudnék adatni vele, vagy a beépített igp is elbánik vele megfelelően?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák