Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz bzoley #8539 üzenetére

    Pedig most oldottam meg :) Ja hát a Windows 8 topicban vannak apróságok, mint például Modern UI-s IE nem javítja ki a hibás szavakat nálam, tök mindegy neki, hogy baj vagy baly :D

    Szerk: szóval az elöző hozzászólásból ki is veszem a majdnem fél éves képet.

    A helyesírásos probléma szempontjából tök mindegy, hogy most álltam át vagy 1 félévmúlva, mert ha nem mükszik, akkor nem mükszik. Egyéb eredetű problémiám meg a driverrekkel voltak, illetve a tekintélyes mennyiségű hardverrel. Azzal tényleg várni kellett volna még mindegiykből lesz kiforrott driver, de az ahogy a dolgok most haladnak még félév múlva sem biztos.

    Az is igaz, hogy most belassult a 8 -as mióta feltettem a drivert és ezt le is írtam, mert így van. Addig pillanatok alatt bejelentkeztett. Viszont legalább működik a cucc.

    Vagy itt van ez a Media Center, ezzel már a 7-es idején, de még a Vista idején is gond volt, mert nem volt képes túllépni a távirányítón... és most sem képes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!