Hirdetés

Aktív témák

  • Cifu

    félisten

    válasz rothfb #2719 üzenetére

    A mihez tartás végett én eddig is kihangsúlyoztam, hogy magamnak vettem a TV-met, és nem másnak, következésképpen a döntésemben is a saját felhasználási körülmények voltak a meghatározóak. Igen, valóban monitornak és házimozinak használom, ez utóbbi még főleg DVD, de ahogy egyre terjed a HD és fullHD, már rögtön tudom őket teljes valójukban élvezni. Deicide is leírta, hogy az ő saját esetében igenis van értelme a fullHD-nak.

    Azzal hiába görcsölsz, hogy neked nem éri meg, ennek az eldöntése ugyanis egyéni helyzettől függ, nem rémlik, hogy bármikor is javasoltam volna, hogy inkább FullHD-ben gondolj. Aki csak sima TV adást néz, annak eddig is és most is azt javaslom, hogy vegyen inkább egy olcsó, kiforrot, jó CRT TV-t, és ha 2-3 év múlva olyan lesz a helyzet, hogy a TV adók már elkezdtek átálni a 16:9-re, akkor majd venni egy új TV-t.

    TV-t úgy érdemes vásárolni, hogy megnézed mire kell, és a piacon utána körül nézel, hogy melyik TV áll a legközelebb az igénylistádon szereplő elvárásokhoz.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák