Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz Cifu #2720 üzenetére

    TV-t úgy érdemes vásárolni, hogy megnézed mire kell, és a piacon utána körül nézel, hogy melyik TV áll a legközelebb az igénylistádon szereplő elvárásokhoz.
    En is ezt probaltam eddig mondani :)
    Pont. (Ez a beszelgetes kezd elhulyulni :) )

  • rothfb

    veterán

    válasz Cifu #2720 üzenetére

    Cifu. Ez egy forum, tehát ki kell tárgyalni dolgokat. Ez egy LCD tv forum. Akik ezt a forumot olvassák LCD tv vásárlásán gondolkodnak. Te egy eléggé, hogy is mondjam ''erőteljes'' forumozó vagy, tehát számít mit írsz, mit veszel stb. Egész addig, amíg nem írod le, és nem itt vársz a tv-dre, addig igen rád tartozik, hogy milyen a tv-d és miért vetted. De amint ide is írod nagyon helyesen, mert mást is érdekel, egyből nem csak magánügy és ha már nem az, akkor bizony felteszem kérdéseim és igenis ''görcsölök'' a Te szavaddal élve. Én nem mondtam, hogy Te azt ajánlottad, hogy FullHD-s tv-t vegyen bárki is, csak a létjogosultságát vitatom. Mert ez egy forum. Mert az a véleményem, hogy nem érdemes FullHD-s tv-t venni. MÉG!

    ''TV-t úgy érdemes vásárolni, hogy megnézed mire kell''
    Ebben tökéletesen egyetértek veled, az én listámon az első a tv nézés. Tudom, hogy létezik olyan hűtőgép, amibe beépített LCD tv van, de azt elismerhetjük, hogy annak az elsődleges funkciója a hűtés. Itt sokan nem ''hűtőgépet'' akarnak vásárolni, hanem LCD tv-t. Ezért vesézem ki, a Te tv-det is. Mert sokan megtévednek attól, amiket ide beírunk. Hogy is fogalmazzam...
    Azáltal, hogy istenítünk egy olyan technológiát aminek nem jött el az ideje, amit csak szélsőséges esetekben tudunk kihasználni, azáltal mások félreértik és egy esetleges FullHD tv vásárlása esetén csalódni fognak a tv adásokban vételében. Tudom, hogy leírtad, hogy nem jók a tv adások vétele, de a sok beírásból jópáran azt olvassák ki, hogy most FullHD-s tv-t kell venni és erről próbálom lebeszélni az olvasókat. Ezért ''akadékoskodom''.

Aktív témák