Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roll_err

    újonc

    Sziasztok!

    Több kérdésem is lenne...

    1. Azt tudjátok-e, hogy a Decatlon oldaláról miért tűntek el rollerek?

    Az egyik blogban olvastam, hogy idén érkezik a MID 9-es (MID 7 tuning lesz, pl. fékkarral), de a többiről nem tudok semmit.

    A többi is fel lesz tuningolva, vagy más az ok?

    2. Ezenkívül érdekelne a véleményetek, hogy a hátsó felfüggesztésnek mennyi haszna van?

    Rövidebb távon gondolom, hogy nem olyan jelentős, de előfordulhat, hogy hosszabb távokra (8-10km) is használnám a rollert, ahova tudom, hogy a bringa lenne a jó, de utcai ruhás megjelenésekre az alkalmatlan nekem, mert bringával nem szeretek 30 alatt haladni, amihez meg a technikai ruházat illik, elkerülendő / minimalizálandó a leizzadást, maximalizálandó a száradást. Átöltözés sajnos nem opció. A havi 10k bérletet megspórolnám, ha tudom. Végig van gondolva, tudatos döntés a roller.

    A Decathlonban azt az infot kaptam, hogy a hátsó felfüggő gondokkal sok rollert visznek vissza, viszont a gari arra nem vonatkozik, mert kopóalkatrésznek minősül.

    3. Ha ilyen távok is képben vannak, akkor érdemes képben tartani 175mm-es kerekes rollert is, vagy csak a minimum 200mm-esekre koncentráljak?

    4. Ezen kívül csatlakoznék a Toldysport FlexPro iránt érdeklődők táborához is. A Deca féle EF nagyon komoly. Ahhoz képest mennyire bonyolult a FlexPro? Valamint lehet erről tudni valamit, hogy ez amúgy melyik gyártónak milyen terméke? Csak mert nem gondolom, hogy a Toldysport saját márkás cucca lenne. (Tévedhetek is :))

    Szerk.: Ez pl. meglehetősen sok hasonlóságot mutat, csak jóval drágább, úgy egyébként:

    [link]

    5. Tudtok még olyan rollerről ezeken kívül (Town 9 és FP), amik fékkarosak? Csak mert a bringán nagyon megszoktam, és jó lenne, ha lenne.

    6. Van esetleg olyan bolt, ahol utcai használatra kölcsönözhető nem elektromos roller? Jó lenne az utcán is tesztelni...

    Előre is köszi a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák