Új hozzászólás Aktív témák
-
04ahgy
nagyúr
Tehát van kép valamikor, csak elmegy. Ez nem alaplap hibára vall, és főleg nem a Crucial DDR4-gyel való inkompatibilitásra.
A GIGABYTE lapok BIOS-a (illetve UEFI-je), a BIOS struktúráját és felépítését tekintve családonként jó ideje egy közös alapra épül tapasztalataim alapján. Ebből és abból, hogy nekem GIGABYTE GA-X99-SOC Force valamint GIGABYTE GA-X99-Gaming 5P lapokkal, i7-5960X, i7-5820K, i7-5930K CPU-val is hibamentes volt mindkét lap a legfrissebb BIOS-szal Crucial RAM-okkal, arra következtetek, hogy valami nálad, egyénileg nem OK, semmint a lap és a kompatibilitása a gond.
A SOC Force-szal tapasztaltam olyat, hogy a nem legfrissebb BIOS-szal sok modult nem kezelt, csak egyet. Frissítés után OK lett.
Te melyik slotba tettél milyen RAM-ot, és hány modult? Egy modullal próbáltad-e?
HGyu
Új hozzászólás Aktív témák
- Gyors, Precíz, Megbízható TELEFONSZERVIZ, amire számíthatsz! Akár 1 órán belül
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- ROBUX ÁRON ALUL - VÁSÁROLJ ROBLOX ROBUXOT MÉG MA, ELKÉPESZTŐ KEDVEZMÉNNYEL (Bármilyen platformra)
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest