Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    Úgy látszik nem csak én jártam meg mostanában... Péntek délután szokásos úton mentem haza a melóból. Elég rossz az út, van egy hely, ahol van egy nagyobb gyűrődés széltibe az úton, ott mindig lassítok, mert ha nem, akkor lekoppan az autó. Most is lassítottam, de sajnos nem volt elég, megdobta az autót, átsodródtam a szembesávba, próbáltam visszahúzni, de nem jött össze, eltaláltam egy fát, és az árokban álltam meg... Légzsákok nyíltak, de lábon szálltam ki. Szerencsére megúsztam egy szegycsonttöréssel, és komolyabb nyaki/mellkasi zúzódással, kb a biztonsági öv mentette meg az életem, meg a szerencsém, mert ha 5 centivel arrébb kapom a fát, akkor lehet még nem írok...
    Az autóval nem tudom mi lett, faterék szedték ki, a bal ajtó nem nyílik, a jobb se teljesen, B oszlop felett van egy nyekkenés. A bal első felnim a hátsó mellett találtam meg, tojás alakúan, és több darab kitörve belőle... Ha hazaengednek a kórházból lövök pár képet...

    [ Szerkesztve ]

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák