Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Pilot

    tag

    Sziasztok!

    Van egy Kenwood KRF-4060-as 5.1-es házimozi erősítőm, amelyet még 2002-2003-ban vettem újonnan. Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e, hogy az újabb filmeket, mkv-kat és divxek hangja okoz nála átmeneti némaságot? Pl. néztem egy filmet a számítógépről (digitális rca kimenettel), és egyszer csak elhallgatott. Ha újraindítottam, vagy bemeneti jelet váltottam jó volt megint. A háromórás film alatt vagy ötször megcsinálta. Volt, hogy 20p, volt hogy 60p után, látszólag ötletszerűen. Másnap kipróbáltam, ment a rádió 1 órát és semmi, most mp3 megy, és semmi gond. Codec probléma lehet?

    Még kipróbálok néhány újabb filmet, meg netes rádiót. Hátha produkálja a hibát megint.
    Ötletek?

    Köszi

    [ Szerkesztve ]

    AMD Phenom II 705e+Gigabyte 785GM-US2H+4GB Ram+Palit GTX 750 Kalmx 2 GB+120 GB Kingston SSD+Samsung 1,5TB+160GB Transcend+PIONEER DVD

  • Pilot

    tag

    válasz Attila8006 #19 üzenetére

    Ez nem lehet, mert az erősítő ki/be kapcsolgatása orvosolja a problémát. Csak hát így nem olyan jó filmet nézni. A proci elég erős, 3 magos.
    Én arra gondoltam, hogy esetleg újabb kódolási eljárások lehetnek, amit az erősítő esetleg nem képes megfelelően kezelni, mint pl a médialejátszók esetében. A gép elvileg ömlesztve adja az adatot az erősítőnek, hiszen 1 db rca kábelen megy át hang.
    Média lejátszóval is küzdök. Van egy IAMM NTD38-as lejátszóm. Sajna egyre kevesebb filmet képes elindítani. A tetü gyártó meg nem ad hozzá ki újabb firmware-t. Most az 1.35 van rajta. Esetleg valaki nem látott valahol újabbat?

    [ Szerkesztve ]

    AMD Phenom II 705e+Gigabyte 785GM-US2H+4GB Ram+Palit GTX 750 Kalmx 2 GB+120 GB Kingston SSD+Samsung 1,5TB+160GB Transcend+PIONEER DVD

Aktív témák