Hirdetés
-
PROHARDVER!
GRID 2
Új hozzászólás Aktív témák
-
dzsavermadar
senior tag
válasz
Csapoati
#3708
üzenetére
Arról szó sincs, hogy nekiállni, és felhozni valakit, vagy valakiket x szintről y szintre.
De úgy gondolom, hogy 1-2 óra gurulásból én szívesen feláldoznék néhány percet egy társamért, hogy kicsit hamarabb jusson előrébb. Vezetni úgyis meg kell tanulnia előbb utóbb.
Így is meg szoktam tenni néha, hogy magam elé engedem, vagy a végén már nem is próbálom megelőzni.
Nem vettem észre, hogy ezzel a gesztussal elvesztettem volna a versenyzés örömét.
Sőt, talán jobban is érzem magam kicsivel.Ott már inkább vesztem el, amikor komolyabb pilótáktól el nem várható dolgot látok a pályán.
Nem akartam ecsetelni, de elmondom, hogy az utóbbi időben mit tartok elsősorban javítandónak.
A "pályára való visszatérést".
Arra gondolok, hogy valaki benéz egy féktávot, kanyart, és kicsúszik, kisodródik annak kötelessége lenne körültekintően térni vissza, ha ott versenytársak haladnak.
Ehelyett azt tapasztalom, hogy azonnal, sokszor 90 fokban, az éppen ott haladókkal mit sem törődve történik ez meg. Természetesen a vétlen fél / felek húzzák a rövidebbet általában, vagy mindegyik.
Ez vonatkozik a balesetet szenvedett autóra is, ha nem használja a flashbacket.Na, nekem ez veszi el inkább a versenyzés örömét.
A Krónikák tele vannak ilyen esetekkel. Van kisebb is, és van nagyon durva is.Sok mindenre kell figyelni, ha becsületesen akarunk versenyezni, hogy az elért pozíciónkat ténylegesen megérdemeljük.

-
Brian_GT
őstag
válasz
Csapoati
#3708
üzenetére
Jogos és egyetértek... privát része nagyon jól alakul a közösségnek, csak ne essünk át a ló túloldalára.
Sok embernek kell a sok gyakorlás, írják is hogy xy kocsival nem megy nekik, ezt csak erős versenyszituációban tudják megtanulni, amikor igenis 110%-os odafigyelés és kontroll kell a kocsihoz, különben megelőzik őket. + aki már járatosabb a vezetésben annak is szinten kell tartani a tudását folyamat.
Új hozzászólás Aktív témák

A topikban tiltott a warez minden formája.
- Apple asztali gépek
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- PlayStation 5
- Hobby elektronika
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Linux kezdőknek
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Diablo II: Classic és Resurrected
- További aktív témák...
- ÚJ Lenovo Legion 5 - 15.1"WQXGA OLED 165Hz - Ryzen 7 260 - 24GB - 1TB - RTX 5060 - 3 év gari - HUN
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 7700K / GTX 1080 8GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- Lenovo ThinkPad L460,HD+, 14",i5-6200U,8GB RAM,256GB SSD,WIN11
- Thinkpad X13 Gen5 13.3" FHD+ IPS Ultra 5 135U 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Logitech momo racing
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4370
- 215 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060
- Samsung 860 Pro 256GB V-NAND SSD
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen2 munkaállomás - i7 11800H 16GB DDR4 1TB SSD RTX A2000 4GB W
- Samsung Galaxy S21+ / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

