Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Obi-1

    őstag

    válasz krila #1 üzenetére

    Nagyon jó a tuning, de tényleg! Engem viszont jelenleg az érdekelne, ez a hangcsillapító vatta mennyire alkalmazható vinyó csendesítéshez? Van valami 2-3 centis, hullámos felületű szivacsom, amit használnék, de esetleg kombinálnám, vagy pótolnám mással is.

    Köszi a választ!

    Only a Sith deals in absolutes.

  • batmanism

    csendes tag

    válasz krila #1 üzenetére

    Szevasz Krila!
    Előszöris szeretnék köszönetet mondani minden genius ht tulaj nevében, szerencsére én is ezen szerencsés család tagja vagyok. Nem vagyok egy nagy high end szakértő vájtfülű bagoly, így csak fél-laikusként mondhatom: engem a rendszer oda-vissza levett a lábamról! Egyszer véletlenül neten pillantottam meg képet róla, és a középhangszóró meg a mélynyomó láttán indultam is a boltba érte, amint összekapartam pénzt. Én ráadásul az asztali dvdt is rányomtam (ac3 dekóderes dimarson 611 ), és mondhatom, durván tolja hangot a faanyag! Főleg dts anyagoknál, ott már mély is hibátlanul teljesít.
    Mindenesetre az általad javasolt tuningot is kipróbálom, mert jó ötletnek tűnik, a mély szerintem is erőtlenkedik ( főleg, mert 4.5X3.5-ös szobában használom ) néha.
    Kérdés: Tegyük fel, hogy hót laikus vagyok az egészhez( és ezzel nem is állunk távol az igazságtól). Meg fogom tudni tuningolni a cuccot? Tehát kezdők által is végrehajtaható operációról van szó? Tényleg ráindultam, de azért nem akarom kilőni a rendszert.
    Még valami: Sajnos van egy komolyabb problémám is a hangfalakkal. Ha rá van kötve rca-val asztali dvd és gép is egyszerre, fellép egy erőteljes búgó hang. Így aztán egyiket mindig ki kell húzni, és ez nem növeli a vezetékek és a cucc élettartamát, de a jókedvemet sem( tényleg, lehet kapni boltban ilyen 3Xkisjack-erősítő kábelt, ha ez kipurcan?). Remélem tudsz segíteni!
    Még egyszer köszi, az infókért előre, tuningért meg utólag!

    The Inseminator 3 - Rise of the Cows

  • TitiRii

    senior tag

    válasz krila #1 üzenetére

    bazee
    krila
    miota kereslek mán:DDD
    örülök hogy végre elő bukkantál:D

    adod itt az ötletet a jó népnek,migyá megmodolják a hangrendszer és ebben is szines ventik és neonok fognak csücsülni.. :DDD
    na gonosz off
    tényleg nem rosz amiot irtál de egy kérdés:
    mélynyomot minek kivatázni(csillapitnai) elvégre subb bas hangoknál nem jönek létre álló hullámok.bagy ezek azért nem vannak olyan sub bas hangok?:DDD
    más értelme nincs csillapitani,max a zizegő fütyülő dolgokat lefojtani.
    off:
    nekem most készülnek a hangfalaim,pár ötlettel szolgálhatnál,hátha nem gondoltam mindenre:DD
    (sal féle ms13c és ms216f amik most egyenlőre megépítésre kerülnek, a leg jobb anyagok felhazsnálásával,gondolok itt az sl6mg csatlakozóra,és a jo kis ''studio''szivacsra :DDD)

    fényképeket is mellékelhetnél,biztos lennének akik örülnének nekik :D

    [Szerkesztve]

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • Mazka05

    őstag

    válasz krila #1 üzenetére

    Nagyon jól leírtad! még én is értem :DDD
    Én is valszeg megfogom csinálni mundjuk nekem tisztán szólnak egy darabig a mélyhangok.. de utána kimegy belöle a sufla és egyre gányabb hangokat produkál....
    Szóval szerinted ez azon is segíteni? Jah meg majd rézdrotok lesz a gyári helyet rról azt mondják hogy sokkat segít rajta! Szerinted a többi hangfalat is kikéne bélelni?

    Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

  • pegazus

    senior tag

    válasz krila #1 üzenetére

    hűha ilyenresegondoltam volna:)
    lehet rászánom magam és kipróbálom :DDD

  • Petyk@

    csendes tag

    válasz krila #1 üzenetére

    helló krila!! veled szeretnék beszélné mert nekem az a problémám ,hogy nemrégibe vettem egy genius 5.1 home theater fa hangfalrendszeret és az a bajom vel hogy néh jól szól néh meg nem!!! :((( Én már minden kit körbekérdeztem hogy most mi a baja a mélyládának de senki semit sem tudod csak maghaságokat mondott!!! És most hálát adok az istennek hogy rátaláltam erre a fórumra és elolvastam amit irtál és látom te nagyon fágod a témát és a segitségedet kérném hogy megold a problémám!! szal főként az a baja hogy jól szól egy ideig aztán mint ha múanyag verődne benne vagy nem tom mintha ziziegne a mélyhangsúgárzó!! ha van msn-ed akkor add meg lécci vagy e-mailodat hogy megbeszéljűk!!! csáó

    Pety@

  • Petyk@

    csendes tag

    válasz krila #1 üzenetére

    helló krila!! veled szeretnék beszélné mert nekem az a problémám ,hogy nemrégibe vettem egy genius 5.1 home theater fa hangfalrendszeret és az a bajom vel hogy néh jól szól néh meg nem!!! Én már minden kit körbekérdeztem hogy most mi a baja a mélyládának de senki semit sem tudod csak maghaságokat mondott!!! És most hálát adok az istennek hogy rátaláltam erre a fórumra és elolvastam amit irtál és látom te nagyon fágod a témát és a segitségedet kérném hogy megold a problémám!! szal főként az a baja hogy jól szól egy ideig aztán mint ha múanyag verődne benne vagy nem tom mintha ziziegne a mélyhangsúgárzó!! ha van msn-ed akkor add meg lécci vagy e-mailodat hogy megbeszéljűk!!! csáó

    Pety@

  • Petyk@

    csendes tag

    válasz krila #1 üzenetére

    helló krila!! veled szeretnék beszélné mert nekem az a problémám ,hogy nemrégibe vettem egy genius 5.1 home theater fa hangfalrendszeret és az a bajom vel hogy néh jól szól néh meg nem!!! Én már minden kit körbekérdeztem hogy most mi a baja a mélyládának de senki semit sem tudod csak maghaságokat mondott!!! És most hálát adok az istennek hogy rátaláltam erre a fórumra és elolvastam amit irtál és látom te nagyon fágod a témát és a segitségedet kérném hogy megold a problémám!! szal főként az a baja hogy jól szól egy ideig aztán mint ha múanyag verődne benne vagy nem tom mintha ziziegne a mélyhangsúgárzó!! ha van msn-ed akkor add meg lécci vagy e-mailodat hogy megbeszéljűk!!! csáó

    Pety@

  • tikomio

    csendes tag

    válasz krila #1 üzenetére

    Sziasztok!
    én is vettem egy ilen csodát... :)
    szólni szól, csak nem mind az öt. jó betudom annak, hogy nem 5.1 hangkártyám van, de fogalmam sincs milyet és hol vegyek. és tv-re sem tudtam rákötni. mivel lány vagyok nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz... :O

    minden segítséget előre is köszi,
    üdv, tiko :))

    hüpp-hüpp-hüpp, barbatrükk...

Aktív témák