Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • batmanism

    csendes tag

    válasz krila #1 üzenetére

    Szevasz Krila!
    Előszöris szeretnék köszönetet mondani minden genius ht tulaj nevében, szerencsére én is ezen szerencsés család tagja vagyok. Nem vagyok egy nagy high end szakértő vájtfülű bagoly, így csak fél-laikusként mondhatom: engem a rendszer oda-vissza levett a lábamról! Egyszer véletlenül neten pillantottam meg képet róla, és a középhangszóró meg a mélynyomó láttán indultam is a boltba érte, amint összekapartam pénzt. Én ráadásul az asztali dvdt is rányomtam (ac3 dekóderes dimarson 611 ), és mondhatom, durván tolja hangot a faanyag! Főleg dts anyagoknál, ott már mély is hibátlanul teljesít.
    Mindenesetre az általad javasolt tuningot is kipróbálom, mert jó ötletnek tűnik, a mély szerintem is erőtlenkedik ( főleg, mert 4.5X3.5-ös szobában használom ) néha.
    Kérdés: Tegyük fel, hogy hót laikus vagyok az egészhez( és ezzel nem is állunk távol az igazságtól). Meg fogom tudni tuningolni a cuccot? Tehát kezdők által is végrehajtaható operációról van szó? Tényleg ráindultam, de azért nem akarom kilőni a rendszert.
    Még valami: Sajnos van egy komolyabb problémám is a hangfalakkal. Ha rá van kötve rca-val asztali dvd és gép is egyszerre, fellép egy erőteljes búgó hang. Így aztán egyiket mindig ki kell húzni, és ez nem növeli a vezetékek és a cucc élettartamát, de a jókedvemet sem( tényleg, lehet kapni boltban ilyen 3Xkisjack-erősítő kábelt, ha ez kipurcan?). Remélem tudsz segíteni!
    Még egyszer köszi, az infókért előre, tuningért meg utólag!

    The Inseminator 3 - Rise of the Cows

  • batmanism

    csendes tag

    válasz krila #18 üzenetére

    Köszi Krila az önbizalom-koktélt! Akkor asszem belepiszmogok a cuccba, de előbb inkább ''bebúgok'' vele a szervízbe, hogy akkor mi van. Tényleg nem tetszik igazán a búgás, mégha egész jók is benne a mélyek :) ! Szerinted ilyenkor csak mélyet cipeljem be, v. egész szettet? na nem mintha a mély olyan hónalácsapós pöttöm jószág lenne, persze még mindig könnyebb a haverjai nélkül, meg egyébként is olyan jól behuzaloztam a szobát.
    Sajna Pesten nem tudod meghallgatni hibát, mert én ilyen fél balatonalmádi/pécsi keverék vagyok, mikorhol. Azért egy sörre majd lehet összefutunk fővárosban, mert érdekelne a hangfalbiznisz és vmi azt súgja, Te azért bólintasz vmit hozzá.
    Mármint ölég sokat.
    Cucc amúgy nálunk is bontja ökoszisztémát, pedig nem annyira pöttöm a szoba. Asztali dvd-ről nyomtuk A mag c. egyébként nem túl elmebajnok filmet, és bizony Róma elesténél meg a londoni ''színnél'' eléggé kapkodtam a fejem, ha meg sikerül vmi dts-es múvít bepróbálni, hát tényleg nem csak a léc rezeg, de a gerenda is! Macska is kimegy a szobából, kutya meg már eleve be se jön.
    Naszóval még így végül utólag is jóccakát!

    The Inseminator 3 - Rise of the Cows

  • batmanism

    csendes tag

    válasz TitiRii #29 üzenetére

    Köszi Toxic, remélem győz majd az igazság. Te rendszered milyen egyébként? Ha jól vettem ki Krilával folytatott eszmecserédből, a Magad szerencséjének a kovácsa vagy. Már csak egy projektor kéne és nem is kell majd moziba járni mi?

    The Inseminator 3 - Rise of the Cows

Aktív témák