Hirdetés

Aktív témák

  • krila

    tag

    válasz batmanism #17 üzenetére

    HI batmanism! Örülök, hogy te is vállalkozó szellemű denevér vagyol! :))
    A tuninghoz csak annyi hozzáfűzni valóm van : HAJRÁ!!!

    HEHE most biztos azt hiszitek nem is tudok mást írni!?

    Na félre a humort, és ide a rumot, amíg én iszom, addíg te félkómás állapotban is ,,,,sőt teljes techno antitálemtumként is meg tudod majd csinálni!

    Csak emlékezz Yoda mesterre! : NE PRÓBÁLD, CSINÁLD!
    Ha szeretnél sikerre jutni, akkor a következőket javaslom:

    1: Fogj egy közepes méretű Philips (csillagfejű) csavarhúzót. (fontos, a csavarok épsége, és ezzel a garancia megmaradása mellett szerelheted a basszládát!)

    Na nem sorolgatok, szóval nyisd ki szépen, és először barátkozz a belsejével. Nézd át azokat a pontokat amiket leírtam a ''cikkben'' . Gondold végig mennyire is okoz próbatételt a feladat. Fontos, hogy csak akkor fogj hozzá, ha megbarátkoztál a tuning gondolatával. Ha izgulsz, akkor szépen ülj le, és nézegesd egy darabig.
    Ez olyan, mint a szerelem első pillanataiban a szemezés. Kicsit felizgatja mindkét felet, de csak azért, hogy a kellő pillanatban már teljes legyen az önbizalom :)

    legyen kéznél minden szükséges dolog. Csak azért PL: ne kelljen többször szétszedned a ládikót, ami a csavarok fába mart menetfészkeinek kopásához vezethet :(

    A lényeg mindenesetre az, hogy a nagy hangerőnél fellépő füttyögéseket a rések tömítésével megszüntessük! És nem az, hogy ''kilőjük'' mondjuk a hold felé!
    Tényleg semmi olyan dolgot nem írtam le, ami ''mondjuk'' a működésképtelenség határára sodorná kis kedvencedet! Pusztán mechanikai optimalizálás.
    Az elektronikát ráhagyom a tudókra!

    Ezúton szeretném is megkérdezni: Te mekkora hangerőnél tapasztaltál olyan jelenséget. Ami arra engedett következtetni, hogy ENNYI ITT A PLAFON.

    Repedezett már az ablaktábla:DD (mert nálam már ki is zuhant)

    Ami pedig a búgást illeti! Ez teljesen olyan hibajalenség, mit amikor az egyik csatornát fordítva kötik be, és földhurok keletkezik, így a hálózati 50 hz esélyes a bekavarásra. Tulajdonképp a bemenetválasztó kapcsolók, ennek kiküszöbölésére hivatottak létezni.
    Én nem találkoztam még ezzel a hibával. (néhány G5.1-et hallottam már, különféle variációkban)
    Valamint azt hiszem ez a feladat, már tényleg nem otthoni barkácsszintű!
    Ez biza Garis gond! Előtte próbáld ki más készülékekkel is. PL: szimpla asztali cd játszóval. Nehogy beégessen a szervíz :((

    Ha pesti vagy akkor esetleg összehozhatunk egy talit, hogy elmélkedjünk a földhurok mibenlétén. Esetleg egy tradícionális PH italt elköltsünk :))

    Most menek alunni! na tsáá





Aktív témák