Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • batmanism

    csendes tag

    válasz krila #18 üzenetére

    Köszi Krila az önbizalom-koktélt! Akkor asszem belepiszmogok a cuccba, de előbb inkább ''bebúgok'' vele a szervízbe, hogy akkor mi van. Tényleg nem tetszik igazán a búgás, mégha egész jók is benne a mélyek :) ! Szerinted ilyenkor csak mélyet cipeljem be, v. egész szettet? na nem mintha a mély olyan hónalácsapós pöttöm jószág lenne, persze még mindig könnyebb a haverjai nélkül, meg egyébként is olyan jól behuzaloztam a szobát.
    Sajna Pesten nem tudod meghallgatni hibát, mert én ilyen fél balatonalmádi/pécsi keverék vagyok, mikorhol. Azért egy sörre majd lehet összefutunk fővárosban, mert érdekelne a hangfalbiznisz és vmi azt súgja, Te azért bólintasz vmit hozzá.
    Mármint ölég sokat.
    Cucc amúgy nálunk is bontja ökoszisztémát, pedig nem annyira pöttöm a szoba. Asztali dvd-ről nyomtuk A mag c. egyébként nem túl elmebajnok filmet, és bizony Róma elesténél meg a londoni ''színnél'' eléggé kapkodtam a fejem, ha meg sikerül vmi dts-es múvít bepróbálni, hát tényleg nem csak a léc rezeg, de a gerenda is! Macska is kimegy a szobából, kutya meg már eleve be se jön.
    Naszóval még így végül utólag is jóccakát!

    The Inseminator 3 - Rise of the Cows

Aktív témák