- Azonnali notebookos kérdések órája
- OLED TV topic
- Projektor topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
- NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti / 3070 / 3070 Ti (GA104)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD FX
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Gaming notebook topik
-
3000 - 2951
6243 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2951 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Bence3111
tag
Ugyanaz, csak az vezeték nélküli.:d
Én is olyat akartam, mondom a fa**om fog szarakodni az elemekkel, ha lemerül vagy valami, akkor ba**hatom az egészet.
Akkor kb 3 méteres mert úgy nekem jobban megérné a vezetékes
-
LendvaiFeri1
veterán
Ugyanaz, csak az vezeték nélküli.:d
Én is olyat akartam, mondom a fa**om fog szarakodni az elemekkel, ha lemerül vagy valami, akkor ba**hatom az egészet.
-
Bence3111
tag
Ha jól emlékszem, akkor 2,7m.
És amugy valamivel jobb a vezeték nélküli (tartósabb,változtak a gombok) vagy csak azért drágább mert vezeték nélküli?
-
LendvaiFeri1
veterán
Ha jól emlékszem, akkor 2,7m.
-
Bence3111
tag
Ennek örülök, használd egészséggel.

És a vezetékes xbox kontrollernek kb. milyen hosszú a kábele mert én pl azért is akarok venni kontrollert hogy ha a gépet rákötöm a tévémre akkor a fotelemből is kényelmesen tudjak játszani.Néztem már vezeték nélkülit is csak ahoz meg kell egy vevő egység is.
-
LendvaiFeri1
veterán
Végülis nem ott vettem meg..
Megígértem a boltnak, hogy beírom őket ide, mivel igen jó árba kínálják ők is az XBOX controllert.
Épp a Westendből mentem volna ki az alsó szinten a vízesés felé, és ott láttam meg egy boltot az információ fele. Ez pedig a videojatekbolt.hu üzlete volt. Gondoltam benézek, ha van játék, megkérdezem van e kontroller. Még mindíg sokkal jobb áron mint a Média Márktba.
Itt 7990Ft volt a vezetékes. Na mondom akkor az Árpád hídig se kell elmenni.
Ennek örülök, használd egészséggel.

-
muszor
tag
Szia. Friss tapasztalatról tudok beszámolni. Tegnap vettem és nekem a Tomb Raider 2013-hoz nagyon szokatlan és elég sokat bénázok vele. Sokkal magabiztosabban tudok játszani a billentyűzeten. Jobb lenne pl. ha a célzás nem az analog karral lenne, azzal nehezebb. Érdekes módon a köteles nyíl se mindig működik. De ez lehet a játék hibája is. Amugy jó h rezeg néha..

-
molll
csendes tag
Dark Souls 1-2-höz sokkal jobb mint a billentyűzet-egér, mivel ezt a játékot alapvetően konzolra írták, ott pedig az alapvető irányítás a kontrolleré. De általában igaz ez a többi játékra is: amelyiket konzolra írtak, azt jobb kontrollerrel irányítani. Ki kell próbálni egy kölcsönkért vagy akár egy megvett kontrollerrel, ez azért olyan mint a közmondás: kinek a pap, kinek a papné. Én a Dark Souls-t csak kontrollerrel játszom, de sokak szerint a FIFA focista játék is csak kontrollerrel az igazi.
-
Bence3111
tag
Sziasztok !!!
Szerintetek megéri xbox kontrollert venni pc-hez(Milyen vele a játék élmény)? -
muszor
tag
Örülök, hogy segíthettem.

Végülis nem ott vettem meg..
Megígértem a boltnak, hogy beírom őket ide, mivel igen jó árba kínálják ők is az XBOX controllert.
Épp a Westendből mentem volna ki az alsó szinten a vízesés felé, és ott láttam meg egy boltot az információ fele. Ez pedig a videojatekbolt.hu üzlete volt. Gondoltam benézek, ha van játék, megkérdezem van e kontroller. Még mindíg sokkal jobb áron mint a Média Márktba.
Itt 7990Ft volt a vezetékes. Na mondom akkor az Árpád hídig se kell elmenni.
-
LendvaiFeri1
veterán
-
muszor
tag
-
LendvaiFeri1
veterán
-
muszor
tag
Köszi szépen. Szted ha most megrendelem és holnap megyek érte akkor odaadják?
Van készleten... -
LendvaiFeri1
veterán
-
LendvaiFeri1
veterán
Én netről rendeltem, de nincs ilyen, hogy "media marktos xbox controller".
-
muszor
tag
Ugyan az, annyi a különbség, hogy a Boxhoz vezeték nélkülit adnak.
Ez saját tapasztalat, hogy ugyanaz, vagy ez köztudott?
Bocsi, csak érdekel, hogy mit veszek. A Microsoftosból is már elterjedtebb a vezeték nélküli. Tegnap telefonáltam körbe pár Media Markt -ot Pesten. -
LendvaiFeri1
veterán
-
muszor
tag
Sziasztok.
Holnap tervezek vásárolni egy kontrollert. Az xbox360ast néztem ki, azaz media marktos Microsoft által gyártottat. Ez jobb, vagy az amit eredetileg az xboxhoz adnak? Vagy mindegy melyiket veszem?
-
C. s.
addikt
A Logitech F310 szinte ugyanolyan mint az F710, de nincs rezgés, 9000 forint körül van az ára. Normál USB hosszabítóval lehet toldani, ebbe az esetben nagyobb a kockázata annak hogy valami elektromosan zavarhatja, mint például kopott szénkefés fúrógép stb. Ha a vezetékes XBOX 360 megfelel és jól kézre áll, az a legjobb választás, de csak az eredeti. Esetleg még a Thrustmaster termékei között is szét lehetne nézni. [link]
[link]Köszönöm a válaszod. Más is az XBOX 360-ra voksolt, akkor biztos jó lehet. Köszi a linkeket is, majd megnézzük! A szomszédja állandóan fúr valamit, biztos kopott már a szénkeféje!

-
molll
csendes tag
Köszönöm a részleteket. Igazad van, kézbe kell fogni, mielőtt megveszi az ember!
Megfelelne az elvárásoknak a Logitech F310? Nem fontos a rezgés, sőt, az a jó, ha nincs vagy kikapcsolható. Sima USB-kábellal lehet hosszabbítani? A vezeték nélküli ára kissé borsos. Tulajdonképpen valami olcsóbb megoldás még jobb volna. Eddig még nem használt ilyet, akinek segítek most találni valamit, és abban sem 100%-ig biztos, hogy ez lesz a kedvenc időtöltése. Kb. heti 5-6 órát használná, és nem az a "durvulós" típus.
Melyik az az olcsóbb márka, amivel kihúzná legalább 1 évig ilyen használat mellett és nem nagyobb az előzőeknél?LendvaiFeri1:
Jó ötlet a MM, köszi!
A Logitech F310 szinte ugyanolyan mint az F710, de nincs rezgés, 9000 forint körül van az ára. Normál USB hosszabítóval lehet toldani, ebbe az esetben nagyobb a kockázata annak hogy valami elektromosan zavarhatja, mint például kopott szénkefés fúrógép stb. Ha a vezetékes XBOX 360 megfelel és jól kézre áll, az a legjobb választás, de csak az eredeti. Esetleg még a Thrustmaster termékei között is szét lehetne nézni. [link]
[link] -
C. s.
addikt
A Logitech F710 nem nagyobb de más a kialakítása, egymás mellett vannak az analóg karok, viszont ez vezeték nélküli, két AA méretű elemmel működik. Minősége ennek is jó és van rajta egy kapcsoló amivel a régebbi játékokat is gond nélkül lehet játszani. Viszont kicsit drágább is 16000 forint körül van az ára. Legjobb lenne személyesen kipróbálni ezeket az eszközöket egy boltban ahol ezeket árulják. Én személy szerint jobban szeretem a Playstation 3 típusú klónokat, ezeknél egymás mellett van a két analóg kar. Vásárlás előtt ajánlanám a kipróbálást, melyik áll jobban kézre!
Köszönöm a részleteket. Igazad van, kézbe kell fogni, mielőtt megveszi az ember!
Megfelelne az elvárásoknak a Logitech F310? Nem fontos a rezgés, sőt, az a jó, ha nincs vagy kikapcsolható. Sima USB-kábellal lehet hosszabbítani? A vezeték nélküli ára kissé borsos. Tulajdonképpen valami olcsóbb megoldás még jobb volna. Eddig még nem használt ilyet, akinek segítek most találni valamit, és abban sem 100%-ig biztos, hogy ez lesz a kedvenc időtöltése. Kb. heti 5-6 órát használná, és nem az a "durvulós" típus.
Melyik az az olcsóbb márka, amivel kihúzná legalább 1 évig ilyen használat mellett és nem nagyobb az előzőeknél?LendvaiFeri1:
Jó ötlet a MM, köszi!
-
LendvaiFeri1
veterán
Ha a közelben van MediaMarkt, ott ki vannak téve és nyugodtan kézbe lehet venni mind a kettőt.

-
molll
csendes tag
A Logitech F710 nem nagyobb de más a kialakítása, egymás mellett vannak az analóg karok, viszont ez vezeték nélküli, két AA méretű elemmel működik. Minősége ennek is jó és van rajta egy kapcsoló amivel a régebbi játékokat is gond nélkül lehet játszani. Viszont kicsit drágább is 16000 forint körül van az ára. Legjobb lenne személyesen kipróbálni ezeket az eszközöket egy boltban ahol ezeket árulják. Én személy szerint jobban szeretem a Playstation 3 típusú klónokat, ezeknél egymás mellett van a két analóg kar. Vásárlás előtt ajánlanám a kipróbálást, melyik áll jobban kézre!
-
C. s.
addikt
Szerintem ez mindenkinek kézreáll, legyen az kisebb, vagy nagyobb kezű emberke.

Köszi szépen!
Ajánlották még a Logitech F710-et is. Az nem nagyobb? Vagy esetleg más ötlet, amin 2 analóg kar van? Tudja a régebbi és az újabb játékokat is, és legyen számítógéppel használható. (64 bites W 8.1) -
LendvaiFeri1
veterán
-
C. s.
addikt
Sziasztok!
Mekkora a Microsoft Xbox 360 Controller? Normál méretű női kézbe mennyire passzol? (nem rövidke ujjú kéz, hanem átlagos)
-
zsiz
őstag
De ha van vezeték nélkülije, akkor elég csak egy fogót venni, nem?
igen, elég. újonnan 5000 Ft körül lehet kapni. én is gondolkodtam, hogy azt vegyek vagy inkább egy másik kontrollert. és igaz használtan, de 4500 Ft-ért vettem végül egy másik vezetékes joy-t. csak azért mondom hogy sztem azzal jobban jár, mert pl nálam is most így van 2 db joy.. ha egyik tönkremegy még mindig ott a másik. valamint ha jól gondolom a wirelesst mindig szinkronizálni kellene ha pc-n használjuk a pc-hez, ha boxon, akkor ahhoz. így most ha boxon játszok előkapom a wireless-t, ha pc-n akkor abba meg mindig be van dugva a vezetékes.
-
LendvaiFeri1
veterán
-
zsiz
őstag
Üdv
Van egy wireless boxos kontrollerem aminek érintkezési problémái vannak ezért play&charge kábellel használom. PC re kötném rá viszont mint kiderült eza kábel nem alkalmas rá. a kérdésem hogy egy ilyen kábel megoldaná e a problémám: [link]
előre is kösziha wireless, akkor pc-re csak a fentebb említett wireless receiver segítségével tudod rákötni. vagy (ami sztem jobban megéri) veszel egy másik, elve vezetékes kontrollert pc-hez.
-
LendvaiFeri1
veterán
-
Bigmasterl
tag
Nálam az USB a gépbe megy, a másik vége meg a joyhoz csatlakozik.
Javíts ki, ha zöldségeket beszélnék.

[link]
nekem ilyennel csatlakozik a boxhoz. -
LendvaiFeri1
veterán
Most nézem nem lesz jó , mert a play & charge kábel vége szabvány usb . Ezen a csatlakozó meg kissebbnek néz ki

Nálam az USB a gépbe megy, a másik vége meg a joyhoz csatlakozik.
Javíts ki, ha zöldségeket beszélnék.

-
Bigmasterl
tag
Szia.
Szerintem igen, mert minden vezetékes xbox joy végén ilyen van, így a sajátomon is.Szerintem várj még vele, hátha valaki kijavít, ha tévedek.

Most nézem nem lesz jó , mert a play & charge kábel vége szabvány usb . Ezen a csatlakozó meg kissebbnek néz ki

-
LendvaiFeri1
veterán
Üdv
Van egy wireless boxos kontrollerem aminek érintkezési problémái vannak ezért play&charge kábellel használom. PC re kötném rá viszont mint kiderült eza kábel nem alkalmas rá. a kérdésem hogy egy ilyen kábel megoldaná e a problémám: [link]
előre is kösziSzia.
Szerintem igen, mert minden vezetékes xbox joy végén ilyen van, így a sajátomon is.Szerintem várj még vele, hátha valaki kijavít, ha tévedek.

-
Bigmasterl
tag
Üdv
Van egy wireless boxos kontrollerem aminek érintkezési problémái vannak ezért play&charge kábellel használom. PC re kötném rá viszont mint kiderült eza kábel nem alkalmas rá. a kérdésem hogy egy ilyen kábel megoldaná e a problémám: [link]
előre is köszi -
molll
csendes tag
Jó de pc-n x360 és sima kontrollerként működik, mert a home gombbal tudom ki-bekapcsolni az analogot hiába hogy playstation 3 feature az a home gomb.

Nincs analóg üzemmódban mert ha nem világít a home gomb alatt a kis piroska akkor se x360ce alatt, se játék alatt nem mozog egyik analóg sem.Most megnéztem még egyszer. Tehát ha csatlakoztatva van a gamepad és úgy indítom a PC-t, a piros LED nem világít egyik sem. Megnézem a vezérlőpulton ott USB joystickot ír ki. Tesztelem, analóg. Nyomom a Home gombot, csak a harmadik LED világít halványan, amíg nyomom, 13. gombként jelzi a teszt nem csinál semmit, továbbra is analóg. Megnézem x360ce-vel, kiválasztom a legördülőn a Logitech Cordless Rumblepad 2. Utána Load, minden gomb és a karok is úgy működnek, mintha XBOX 360 vezérlő lenne. Nekem így működik. Ha be van kapcsolva a PC és utána csatlakoztatom a gamepadot, piros LED világít, továbbra is analóg, ha nyomom a Home gombot világítás megszűnik, digitális. Én is furcsának találtam elsőre, de már megszoktam.
-
molll
csendes tag
Jó de pc-n x360 és sima kontrollerként működik, mert a home gombbal tudom ki-bekapcsolni az analogot hiába hogy playstation 3 feature az a home gomb.

Nincs analóg üzemmódban mert ha nem világít a home gomb alatt a kis piroska akkor se x360ce alatt, se játék alatt nem mozog egyik analóg sem.Nekem is x360ce-vel működik és akkor is jó, ha nem világít a kis LED. Valószínűleg beállítás kérdése az egész, ne fogadd el azt amit felkínál letöltésre az internetről, hanem a bal alsó sarokban van egy kis lenyíló ablak, abból válassz ki egyet, olyat amivel a karok jól működnek, a többi gombot már könnyű beállítani, el kell menteni. Az ini fájlt kell megőrizni, az tárolja a beállított értékeket. Amelyik mappából indítod a játékot, oda kell bemásolni az x360ce.exe-vel együtt. Nekem a 2.0.2.163 verzió működik jól Win7 64 bites verzión.
-
westcoastog
veterán
A home gomb nem az analóg bekapcsolására való. Ez elsősorban PS3-ra jó, arra van a home gomb. Kotlátozottan lehet használni PC-n is. Ha nem világít a LED, akkor is analóg üzemmódban van. Semmi sem lehet tökéletes. Ahhoz képest hogy nincs benne vibra funkció, elég drága. Persze az eredeti PS3 kontroller még drágább, de az vezeték nélküli és akkumulátoros.
Jó de pc-n x360 és sima kontrollerként működik, mert a home gombbal tudom ki-bekapcsolni az analogot hiába hogy playstation 3 feature az a home gomb.

Nincs analóg üzemmódban mert ha nem világít a home gomb alatt a kis piroska akkor se x360ce alatt, se játék alatt nem mozog egyik analóg sem. -
molll
csendes tag
Pedig a home gombbal kell bekapcsolni és akkor működik az analog, mert hát ps1 emulátor közben is kitudom kapcsolni az analogot.
Most elindítottam az x360ce-t úgy hogy nem húztam le a kontrollert a gépről, és új eszközként akarta felismerni, utána lehúztam ugyanez, majd harmadszorra is lehúztam visszadugtam és már világít és működik...
Nem értem miért nem tud elindulni úgy hogy folyamatosan usb-re van dugva...A home gomb nem az analóg bekapcsolására való. Ez elsősorban PS3-ra jó, arra van a home gomb. Kotlátozottan lehet használni PC-n is. Ha nem világít a LED, akkor is analóg üzemmódban van. Semmi sem lehet tökéletes. Ahhoz képest hogy nincs benne vibra funkció, elég drága. Persze az eredeti PS3 kontroller még drágább, de az vezeték nélküli és akkumulátoros.
-
zsiz
őstag
-
westcoastog
veterán
Az nem az analóg LED-je hanem azt jelzi ki hogy hány gamepad van csatlakoztatva és ez éppen melyik helyet foglalja el, de ez csak PS3-on működik, mivel ahhoz is jó. Nekem is ezt csinálja, nem tudok neki mit csinálni. A legszebb az egészben, hogy az 1-4 gombok kiosztása is megváltozik ilyenkor PC-n.
Pedig a home gombbal kell bekapcsolni és akkor működik az analog, mert hát ps1 emulátor közben is kitudom kapcsolni az analogot.
Most elindítottam az x360ce-t úgy hogy nem húztam le a kontrollert a gépről, és új eszközként akarta felismerni, utána lehúztam ugyanez, majd harmadszorra is lehúztam visszadugtam és már világít és működik...
Nem értem miért nem tud elindulni úgy hogy folyamatosan usb-re van dugva... -
molll
csendes tag
Trust gxt28-am van, és folyamatosan a gépre van dugva, de ha kikapcsolom a gépet, és beindítom, az analógot nem lehet bekapcsolni, csak ha lehúzom a gépről és újra rádugom, ekkor már világít magától az analog, ez miért van?
Az nem az analóg LED-je hanem azt jelzi ki hogy hány gamepad van csatlakoztatva és ez éppen melyik helyet foglalja el, de ez csak PS3-on működik, mivel ahhoz is jó. Nekem is ezt csinálja, nem tudok neki mit csinálni. A legszebb az egészben, hogy az 1-4 gombok kiosztása is megváltozik ilyenkor PC-n.
-
westcoastog
veterán
Trust gxt28-am van, és folyamatosan a gépre van dugva, de ha kikapcsolom a gépet, és beindítom, az analógot nem lehet bekapcsolni, csak ha lehúzom a gépről és újra rádugom, ekkor már világít magától az analog, ez miért van?
-
kkris
csendes tag
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy van egy ps4-es kontrollerem, minden játékomhoz jó volt ami felismerte a ps3-as kontrollert, de pár játékom csak az x360 kontrollerével hajlandó működni, van olyan program aminek segítségével a ps4 kontrollerét x360-nak ismeri fel? -
2rda
tag
Üdv!
Szeretném leváltani a régi Trust GM-1520 gamepadomat egy xinputos csodára.
Némi utánajárást követően jutottam el az x360 gamepadig.
A vezetékes változaton gondolkodtam, mégiscsak olcsóbb 4ezer forinttal,illetve a 2,7m kábel is elég hosszú elvileg.
Viszont olvastam egy-két helyen hogy kontakthiba, kábelszakadás előfordulhat normál használat mellett is.
Nem kimondottan erről a padról volt szólt, így érdeklődnék hogy valakinek ezzel a paddal volt már rá precedens?
Mégis megéri megvenni a drágábbat, de vezetéknélkülit?
-
westcoastog
veterán
Le kell tölteni mellé a 32/64 bites packot is.
rendszerednek megfelelőt.Többiek:
Olyan gondom van, hogy a gamepadem-en a második analógot lefelé tolva, bal trigger nyomásnak érzékeli.

Nem tudom mit kéne állítanom ahhoz hogy a lefelé toláshoz ne társítsa oda a bal gomb lenyomását.
Új hozzászólás Aktív témák
-
3000 - 2951
6243 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2951 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Acer Nitro V - ANV15 - 15.6"FHD 165Hz - Ryzen 5 7535HS - 32GB - 1TB - RTX 4050 - Win11 - 3 év gari
- Steam Deck LCD 512GB Megkímélt, minden tartozékkal
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple watch Ultra 2 akku 99% akció!!
- iPhone 17 Pro max 256GB bontatlan! gyári független 3 év jótállás!!! Akció!!
- Dell Precision 7550,15.6",FHD,i7-10850H,32GB DDR4,256GB SSD,T2000 4GB VGA,WIN11,LTE
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A13/Samsung Galaxy A33/Samsung Galaxy A53
- BESZÁMÍTÁS! 1200W Silverstone Hela 1200R tápegség garanciával hibátlan működéssel
- Dell Pro Plus 14 Core Ultra 5 238V 32GB 1000GB FHD+ TouchScreen ProSupport Plus gar: 2028.10.07
- Apple iPhone 11 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:100%
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest











