-
PROHARDVER!
Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Aristeus
tag
válasz
deicide #7961 üzenetére
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, válaszokat!
Igyekezni fogok, hogy tartsam ezt az irányt, valamint a továbbiakban is jelentkezem majd újabb és újabb bejegyzésekkel.@deicide: Nálam pont fordítva van, imádok futni (bár tényleg nemrég óta kezdtem) viszont nem vagyok benne túl jó, viszont lelkes vagyok és apró dolgoknak is tudok örülni.
Tavaly próbáltam a bringázást is (lett egy Puch országúti bringám, mentem vele egyszer 50km-ert is.) élvezetes volt, szerintem azt is ugyanígy szeretném, mint a futást, csak az idő az én korlátom. Család és munka mellett tényleg nem marad sok idő a sportra. Azért még megpróbálom feljebb tornászni a mostani havi ~15 órát 20-25 köré/fölé, de a havi 60-70 számomra nem kivitelezhető.
Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
- Samsung Galaxy A25 5G / 8/256 GB / Gyárifüggetlen / 12hó Garancia
- Csúcsteljesítmény? Igen! Kattints és rendeld meg MOST! 0% THM-re is!
- 3DKRAFT.HU - 3D NYOMTATÁS - AZONNALI ÁRAJÁNLAT - GYORS KIVITELEZÉS - 480+ POZITÍV ÉRTÉKELÉS
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RX 7600 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest