Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    Volt tegnap egy érdekes jelenség, betervezett 145-150 közötti pulzussal kocogtam lassan, kényelmesen, térdvédősen, és úgy 3 km után hirtelen leesett a pulzusom 58-60-ra; mégse történt semmi negatív dolog (nem kellett megállnom, nem lettem rosszul), szóval lefutottam így a maradék 2 km-t, de végig azon filóztam, most vajon izomból vagy zsírból futok, illetve hogy miért nem érzem magam rosszabbul. Hozzáértőbbek gondolatait meghallgatnám, velem ilyen még sose történt. A tippem az, hogy mivel diétán vagyok, és úgy napi 160g ch körül viszek be, éppen elfogyott a testemből a ch, és elkezdtem más üzemanyagot használni. A viszonylag magasabb zsírbevitel miatt -napi 70-80g- biztosan rászokott már a testem arra, hogy ketontesteket is kajáljon valamekkora mennyiségben, illetve fehérjéből is kap bőven, akár abból is csinálhat cukrot, de még izmot is bonthat ilyen célból. Az is lehet, mindet csinálta egyszerre. Szerintetek? Ha lesz még hasonló máskor is, biztonságos folytatni a kocogást ilyen állapotban?

Új hozzászólás Aktív témák