Hirdetés
- Kingston FURY Renegade G5: Adatok villámgyorsan
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen processzort vegyek?
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Milyen TV-t vegyek?
- Philips LCD és LED TV-k
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kernel
nagyúr
Átmenő koax. csatlakozó (loop) minden asztali DVB-T vevőn van, aminek értelemszerűen az a funkciója, hogy több készüléket is fel lehet fűzni egy antennára, így mindegyikhez eljut ugyanaz az antennajel.
Ezen felül van kicsit drágábban a modulátort is tartalmazó vevőbox, ami a dekódolt digitális adást felteszi analóg formában az UHF sáv valamelyik csatornájára, ami egyrészt jó az öregebb készülékek számára, de jó lehet arra is, ha valaki a konyhába, vagy másik szobába szeretné kivinni a jelet. A hang ilyenkor mindig mono, mert egyszerű modulátor szokott lenni ezekben a készülékekben. Sztereo kódoló áramkör beépítése nem szokás, de nem is nagyon lenne értelme.
Én régi videómagnóból bontottam egy 5 V tápfeszültségű modulátort, amit a vevőbox USB 5V tápjára kötöttem (csak egy RC-szűrőtag kellett még, mert zajos volt a táp), így vittem ki a konyhába a jelet, egy vékony koax. kábelen. Így persze azonos műsor megy a szobában és a konyhában, de ez nem gond, mert a konyhai TV épp azért kell, hogy átmenetileg ott is lehessen folytatni egy adott műsor nézését.
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Kingston FURY Renegade G5: Adatok villámgyorsan
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Gyúrósok ide!
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- PlayStation 5
- Vezetékes FEJhallgatók
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- További aktív témák...
- LG 27CN650N-6A - Felhő Monitor - 1920x1080 FHD - 75Hz 5ms - USB Type-C - Quad Core - BT + WiFi
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD 13.3 FHD Touch 2in1
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600 / RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- Bomba ár! Dell Latitude E7440 - i7-4GEN I 8GB I 256SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Kihagyhatatlan ajánlat vadonatúj Ryzen 7 5800x processzorainkra! 0% THM-re is!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest