Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    válasz tylerddd #63659 üzenetére

    Nem tudom, hogy a "nagy átlagot" ki számolta ki, de feltételezem, hogy pár notebook 100 000 Ft-ot sem érne meg.

    Garanciában viszont nem mindegy, hogy mennyi időre esik ki a munkából. A "120-130"-as felhasználóknak ez biztosan nem fontos...

    Évekkel ezelőtt még elég drágán, 80 000 Ft körül vesztegették a használt, de vadiújnak tetsző ThinkPad T510-et, és talán 120000 Ft-ért az új HP ProBook 6570b-t. Megérték a maguk nemében, hasznos kis "igavonók".

    G-széria:
    G3 és G5 között is különbség van minőségben.
    Mindenre jók azok, legfeljebb a kinézetük (mit számít az, ha nem a tárgyalóba szánják, habár láttam már Asus ROG-ot is művészi közegben lefolytatott tárgyaláson). Valamelyest már konszolidálódtak ezek, a G5 is kicsit konzervatívabb lett az elődökhöz képest. A "piros-mániát" el lehetne hagyni (tudom, hogy van anélkül is), mint például a Legion Y530-nál tette a Lenovo.

    Szomorú, hogy a Latitude-ba nem mehet egyszerre HDD és SSD, de például a G5-ben igen. Ráadásul egy csavar nyitja a gép teljes alját. Viszont a terméktámogatásban már különböznek valamelyest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák