Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
jonner
tag
Sziasztok, a CPU-Z szerint a memóriám 669,7 MHz-en megy 1333 helyett. Mit tehetek ez ügyben? Konfigom a nevem alatt, a memória pontos típusa pedig itt található.
-
jonner
tag
GA-MA790XT-UD4P + 720 BE mellé szerettem volna Super Talent RAM-ot, de jelenleg kifogyott Ősembernél. Amit néztem és amit ajánlottak is többen itt az ez az OCZ Reaper RAM.
Itt a PH-n azonban volt, aki az alap 1.9 Volt-ra azt mondta, hogy ő kicsit tartana tőle. Az az igazság, hogy nekem alapszintű információim vannak a hardverekről, húzni a procit fogom csak, amit pedig nem muszáj, azt nem piszkálnék. Megvehetem nyugodt szívvel ezt a RAM-ot szerintetek?
Meg az alaplap manuáljában találok infot arról, mit kell állítanom BIOS-ban az 1,9 volt miatt? Lenne Kingmax 1333 CL9 memóriám, 5k-val olcsóbb az OCZ-nél, érdemes nekem ezt lecserélni? Tudom, hogy ezeket a memóriákat senki nem ajánlja, de nekem csak annyi kell, hogy betegyem és menjen stabilan, hűvösen minden.
Átlagos felhasználóként tapasztalnék különbséget a 2 RAM között?
Köszönöm, ha segítetek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Okos Otthon / Smart Home
- EU-s vám vethet véget a nagyi temus vásárlási lázának
- Derült égből villámcsapás: vége a Ford elektromos kalandjának
- iOS alkalmazások
- Autós topik
- Témázgatunk, témázgatunk!? ... avagy mutasd az Android homescreened!
- Meggyi001: Csak úgy... ki kellett írnom magamból...
- Milyen videókártyát?
- Path of Exile (ARPG)
- Bluetooth hangszórók
- További aktív témák...
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast 32GB DDR5 5600MHz CL 40- 2 év garancia
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast White RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL 30 EXPO/XMP -2 év garancia
- Eladó egy Corsair vengeance 48 Gb (2x24gb) ram RGB.
- Bontatlan ASUS TUF GAMING Z690-PLUS WIFI
- Fejlesztés hiányában megmaradt 8GB SK Hynix 2400MHz DDR4 SO-DIMM
- iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4052, 94% Akkumulátor
- REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 USB-C Dock (ELKELTEK) - CSAK RENDELÉSRE
- OnePlus 12 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Fujitsu LIFEBOOK E449 i3-8130U 12GB 512GB 14" FHD 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 WIFI R7 7800X3D 32GB DDR5 1TB SSD RX 9070 XT 16GB Zalman Z1 PLUS GIGABYTE 750W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


