- Keserű jövőképet ígérő lövöldével dobná meg az új GeForce eladásait az NVIDIA
- Három játékprofillal készült az új Arc meghajtó
- Befutottak a beágyazott rendszerekbe szánt, tempós Ryzenek
- Mi történik a szemeddel, ha napi 8 órát monitort nézel? | Orvos válaszol
- A Synology visszatáncolt a saját márkás HDD-k megköveteléséből
-
PROHARDVER!
A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna.
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Genius007
őstag
válasz
frame>24 #3316 üzenetére
Már régi !
De egész jó !
Ezeket érdemes megnézni >>>
Counter Struck High Definition
The Gamers Day Part 1
The Gamers Day Part 2
The Gamers Day Part 3
Counter Strike monitor emelős ordibálós
Counter Strike Cheater Computer DestroyedHirtelen kb. ennyi
-
Apophis
őstag
válasz
frame>24 #2724 üzenetére
Ha jól tudom, a TF2 fejlesztett motorját kapja meg a CS:S is. Ez elvileg javulást hoz: eddigi tapasztalataim alapján a TF2 netkódja és hitboxrendszere is magasan felülmúlja a CS-t, igaz, nem éppen egy kategória, de van ott is pontlövő fegyver, a tempó pedig sokkal gyorsabb. A ping is kevésbé érződik, van, hogy 70-80-as serverre megyek, és észre se venni.
-
Xelo
addikt
válasz
frame>24 #2552 üzenetére
szia! consolet úgy tudod előhívni, ha a CS ikonjára jobb klikkel kattintassz, tulajdonságok, és az elérési uthoz ird hozzá hogy -console. pl nekem: ''C:\Program Files (x86)\Steam\Steam.exe'' -applaunch 240 -console
aztán a console-ba ird be a következőket: rate 25000, cl_cmdrate 100, cl_updaterate 100. külön ird be őket, mindegyik után enter. ezután ellenőrizheted úgy hogy ismán beirod hogy rate, cl_cmdrate, és cl_updaterate. kiírja hogy mennyire van beállítva.
Új hozzászólás Aktív témák
Archívum 1: [link]
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! LG UltraGear 27GR93U-B 27 4K 144Hz IPS monitor garanciával hibátlan működéssel
- Jawbone Up okoskarkötő, aktivitásmérő
- RÉSZLETFIZETÉS.BANKMENTES.KAMATMENTES.. Új noblechairs Epic valódi bőr FEKETE - FEHÉR
- SanDisk Extreme Portable 8TB (SDSSDE61-8T00-G25)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest