Hirdetés
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- PC-k milliói kerülhetnek veszélybe idén
- Idővel kicsúszik az aljzatból a 12V-2x6 tápkonnektor?
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Apple MacBook
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- 3D nyomtatás
- Projektor topic
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Bluetooth hangszórók
Új hozzászólás Aktív témák
-
Destr4ct
aktív tag
válasz
TaNbEaRo
#344
üzenetére
Az igazság az, hogy még én sem ástam bele ebbe a témába nagyon magam, és a scriptet sem én írtam teljesen.
Gondoltam, ha már a zhuodashi nem tud rootolni, akkor keresek valami alternatív módszert. A Window N70HD tablet elég hasonló, és azzal kapcsolatban kezdtem el kutakodni. Végül találtam egy ilyen "scriptcsomagot" amiben sok különféle rendszermódosító művelet volt pl. flash és flash engedélyezett böngésző telepítése, felesleges kínai vackok meg beviteli módszerek eltávolítása, dalvik cache törlés, stb.
+ közöttük volt a rootolás is. Azzal tettem egy próbát, és szerencsére működött.Szóval ezt kiszedtem és megcsináltam úgy, hogy önmagában is működjön (ha az adb már látja az eszközt). És csak az ehhez szükséges fájlokat csomagoltam a zipbe. (A teljes csomag amit találtam van vagy 40Mb egyébként)
És csak épp így esett, hogy a supersu van hozzácsomagolva, és hogy azt telepíti.
Egyébként szerintem érdemes lenne az új nyílt forráskódú Superuser-t belerakni. De azt lehet telepíteni simán play store-ból, és a supersu-t meg uninstallálni.A busybox-nak nem tudom teljesen, hogy mi a szerepe a rootolás szempontjából. Azt tudom, hogy rengeteg linuxos/unixos program, parancs van belecsomagolva, hogy ne külön fájlokban legyenek. Lehet, hogy azért kell ezt is módosítani, mert ebben is benne van a su parancs.
Új hozzászólás Aktív témák
- Jövedelem
- Megérkezett a Huawei eddigi legkomolyabb futóórája
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- PC-k milliói kerülhetnek veszélybe idén
- BMW topik
- Idővel kicsúszik az aljzatból a 12V-2x6 tápkonnektor?
- LEGO klub
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Apple MacBook
- További aktív témák...
- ÚJ Bontatlan Samsung Galaxy Tab A9+ 11" Wi-Fi 64GB Graphite ! 1ÉV Samsung Jótállás
- Új Garanciában Cserélt iPad Mini 6 256GB Wifi/2026.05.04.Apple Gar./z24
- Bontatlan ÚJ IPAD PRO M2 M4 11 12,9 Wi-Fi és 5g cellular 128--512GB DEÁK TÉRNÉL Azonnal Átvehető.
- 148x Chuwi Hi10X Tablet 10.1" Inch - 4GB RAM - 128GB - 7990Ft /db
- Apple Ipad Pro 11 M2 2022 Space Gray 128gb Wifi+Cellular 1 év garancia
- Eladó Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Purple / 12 hó jótállás
- BESZÁMÍTÁS! HP Elitebook 745 G6 14 üzleti notebook - R5 3500U 16GB DDR4 256GB SSD Vega 8 IGP WIN11
- MSI CreatorPro Z16P RTX A5500 TOUCH! (vapor chamberrel)
- Behringer B-CONTROL BCF2000 USB/MIDI kontroller
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Ryzen5 4650U Refurbished - Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

